В Києві нагородили переможців XI міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти». Серед здобутків навчальних установ Дніпропетровщини – 20 медалей і Гран-Прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».
Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» – найбільш рейтингова та широкомасштабна в Україні. Найперше за своїм фаховим і науковим рівнем, підходом до актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників та кількістю відвідувачів. Освітяни презентували стенди досягнень, ділилися педагогічним досвідом. Представники нашого регіону привезли звідти 9 золотих, 10 срібних і одну бронзову медалі. На додачу ще й отримали Гран-Прі. Нагороди – за високі здобутки та впровадження інновацій.
До виставки долучилися 64 установи та заклади освіти Дніпропетровської області. Найбільше нагород, як золотих так і срібних, зібрало місто Кам’янське. Медалі також отримали учасники з Кривого Рогу, Дніпра, Жовтих Вод, Нікополя, Синельникового, Марганця, Межівської ОТГ. Гран-Прі присудили Дніпровській академії неперервної освіти.
Загалом свої інновації представили понад 500 закладів освіти, органів державного й регіонального управління, місцевого самоврядування, навчально-методичних центрів та видавництв.
Протягом трьох днів у межах виставки проходили конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, дискусійні панелі. Через карантин – у форматі онлайн.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |