Днепр » Новости города и региона
сб, 19 октября 2019
06:42

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

У Дніпрі СБУ вшанувала пам'ять загиблих Героїв

|«« «« »» »»|

У Дніпрі співробітники Служби безпеки України вшанували пам'ять співробітників СБУ, які загибли під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на сході нашої держави.

П’ять років тому 13 квітня 2014 року під Слов’янськом у бою з керованими РФ терористами загинув співробітник Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України Геннадій Біліченко. Уже наступного дня – 14 квітня 2014 року було прийняте рішення про початок антитерористичної операції.

У роковини трагічної загибелі представники української спецслужби взяли участь у пам'ятному молебні за полеглими від рук агресора захисниками рідної землі. Відправили панахиду в каплиці Архистратига Михаїла, розташованій на території Управління СБУ у Дніпропетровській області.

Потім співробітники Служби відвідали меморіал на Краснопільському цвинтарі та поклали квіти на могили загиблих воїнів.

«Капітан Геннадій Біліченко був першим Українським Воїном, який загинув від рук агресора. Саме ця дата стала для нас початком неоголошеної війни РФ проти України. Під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил СБУ втратила двадцять сім кращих співробітників. Ми віддаємо данину пам’яті бойовим побратимам, які віддали своє життя за свободу українського народу та державний суверенітет», – наголосив начальник Управління Андрій Олійник.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Частный бизнес - это не только перспективы сотрудничества, но и средства в местный бюджет, новые рабочие места, развитие сельского хозяйства
Глеб Пригунов.

Источник
Цифра:
3200
метров - планируемая длина новой ВПП аэропорта Днепра

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте