Вc, 26 мая 2019
17:56

ГОРОДСКИЕ И РЕГИОНАЛЬНЫЕ ВЛАСТИ

Отдел регистрации юридических лиц и физических лиц - предпринимателей

gorod.dp.ua/2771

Управления, департаменты, отделы, архивы, Консультации для бизнеса

ул. Старокозацкая, 58, 49000 Показать на карте
  До 2015: ул. Комсомольская
056-742-80-52
На виконання доручення Президента України від 01.06.2005 № 1-1/444 на Дніпропетровщині з 1 липня 2005 року запроваджено реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності через “єдині реєстраційні офіси” та видачу документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності. В усіх містах та районах області вирішено питання матеріально-технічного та організаційного забезпечення роботи державних реєстраторів, чітко встановлено графіки прийому, видачі документів та надання консультацій, забезпечено вільний доступ до реєстраційних форм та інших нормативних документів, налагоджено систему передачі реєстраційних даних між органами державної влади, що здійснюють державну реєстрацію та облік суб’єктів господарювання. Таким чином, впроваджено реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності за принципом “одного вікна”.

Всі операції проводяться в одному приміщенні, майбутній підприємець відвідує “єдиний реєстраційний офіс” 2 рази - при здачі пакету документів на реєстрацію та отриманні свідоцтва про державну реєстрацію, відповідних реєстраційно-дозвільних документів.

В кожному регіоні області налагоджено взаємодію служб „одного вікна”, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів органів влади вищого рівня щодо збору (узгодження) документів, необхідних для підготовки кінцевого документа заявникові. Таким чином впроваджено порядок видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності.

Це дає змогу захистити права, законні інтереси підприємців, а також забезпечує прозорість процедури видачі документів дозвільного характеру. Значно скорочується час підприємця на відкриття власної справи, а головне, підприємець віддає документи в одні руки, а через деякий час отримує в тому ж місці всі необхідні для його роботи дозволи.
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте