Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorod`ской дозор
Пт, 14 мая 2021
15:42

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

dp_probation


11 марта 2021, 13:32

Профілактика ВІЛ-інфекції

Масштаби поширення епідемії ВІЛ-інфекції набули глобального характеру і становлять реальну загрозу соціально-економічному розвитку більшості країн світу. Проблема поширення ВІЛ вже більше 30 років залишається актуальною для світової спільноти і тому неодноразово розглядалася на найвищому міжнародному рівні. В даний час ВІЛ-інфекція у всьому світі є однією з основних проблем не тільки системи охорони здоров'я, а й соціального і економічного благополуччя країн у цілому. Не дивлячись на значний прогрес зниження показників, досягнутий на глобальному рівні, багато країн поки не можуть зупинити поширення епідемії ВІЛ-інфекції / СНІД. Хоча у цілому темп зростання глобальної епідемії ВІЛ / СНІД стабілізується, але рівень поширення інфекції все ще залишається високим.

Знання людьми свого ВІЛ-статусу є головною складовою успішної профілактики даної інфекції. Консультування та тестування на ВІЛ забезпечує можливість своєчасного доступу до необхідної інформації про ВІЛ, про шляхи передачі та заходи профілактики, а також до лікування. У пацієнтів, які вперше звернулися за медичною допомогою з приводу ВІЛ-інфекції, через значний проміжок часу після інфікування або після того, як вони дізналися про свій позитивний ВІЛ-статус, відзначаються більш високі рівні захворюваності СНІД та смертності у порівнянні з тими, хто своєчасно звернувся за допомогою. Консультування та тестування сприяють запобіганню інфікування ВІЛ та допомагають інфікованим запобігти передачі вірусу іншим особам шляхом зміни або відмови від ризикованої поведінки і формування безпечних поведінкових моделей.
Волонтери Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області здійснюють профілактичні заходи серед суб’єктів пробації. 3 березня 2021 року відбувся черговий профілактичний захід за участю волонтера Володимира Охрименко.

Амур-Нижньодніпровський районний відділ
філії Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області

Последний раз редактировалось: 18.03.2021 07:52
Просмотров: 64
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте