Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorod`ской дозор
Чт, 28 мая 2020
04:46

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

dp_probation


21 мая 2020, 14:54

Соціально-виховна бесіда

20 травня 2020 року в Амур-Нижньодніпровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області представниками Громадської організації «Дніпропетровський обласний центр реабілітації та релаксації “Глорія”» була проведена зустріч з особами, які перебувають на обліку у відділі пробації.
Працівники організації Ігор С., Олександр М. та Катерина О. спочатку обговорили риси характеру, які необхідно укріплювати для того, щоб змінити злочинний спосіб життя на соціально схвалюваний. Потім увагу учасників зустрічі зосередили на способах формування і зміцнення позитивної самооцінки. Така тема бесіди дозволила суб'єктам пробації зробити висновок про те, — щоб змінити свій спосіб життя — необхідно почати зі зміни способу мислення. Зустріч закінчилась розумінням того, що учасники бесіди мають страх самовираження, тому вони отримали невеличке домашнє завдання, а саме: самостійно написати, які принципові установки їх мислення допомагають їм змінювати свій спосіб життя.
Просмотров: 43
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте