Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorod`ской дозор
Чт, 28 мая 2020
04:43

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

dp_probation


21 мая 2020, 14:46

Допомога в подоланні залежності

20 травня 2020 року в Амур-Нижньодніпровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області представниками Громадської організації «Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків» була проведена зустріч з особами, які перебувають на обліку у відділі пробації та мають залежність по вживанню алкоголю.
Працівники організації Євген С. та Олександр К. говорили про соціальні труднощі, які виникають на шляху подолання алкогольної залежності. Як правило, тривала залежна поведінка ізолює людину від активного соціального життя. Повернення до здорового способу життя передбачає повернення її соціальних зв'язків. І тут виникає проблема. Залежна людина готова мінятися, а суспільство не змінює свого ставлення до неї. Взаємодія відбувається крізь призму ярлика залежної людини. У зв'язку з цим представники організації розповіли про те, які "внутрішні опори" особистості необхідно задіяти, щоб не було рецидиву і шлях подолання залежності продовжувався.
У підтримку клієнтам пробації також було запропоновано відвідати групи взаємодопомоги, які регулярно проводяться в даній організації.
Просмотров: 38
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте