Днепр » Gorod`ской дозор
Сб, 19 октября 2019
04:44

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

RPL-Dnepr


20 марта 2019, 12:06

Олег Ляшко вимагає від Прем’єр-міністра виплатити зарплату працівникам науково-дослідного інституту інвалідності

Працівники українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України звернулися до лідера Радикальної партії, кандидата в Президенти України Олега Ляшка з проханням виплатити їм зарплату і зберегти інститут від знищення. Про це написав народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка на своїй сторінці в Фейсбук.
В своєму зверненні Олег Ляшко підкреслив, що відсутність фінансування інституту з боку держави суперечить «Глобальному плану ВООЗ по інвалідності 2014-2021 рр.» та суттєво ускладнює надання реабілітаційної допомоги українцям.
Цей інститут є єдиним в Україні закладом, який займається комплексним вирішенням питань як експертного, так і реабілітаційного характеру людей з особливими потребами, - йдеться у зверненні. Окрім того в інституті щороку проходять обстеження і лікування близько 7,5 тисяч пацієнтів, зокрема й захисники із зони АТО.
«Ліквідація інституту або його наукових підрозділів неприпустима і не дозволить надавати лікувальну допомогу людям із особливими потребами. Саме тому Олег Ляшко звернувся з депутатським зверненням до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою виплатити зарплату працівникам інституту і забезпечити фінансову й організаційну підтримку закладу. Ми не дозволимо знищити цей інститут», – наголосив Сергій Рибалка.
Просмотров: 305
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте