Днепр » Gorod`ской дозор
Чт, 17 октября 2019
23:33

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

Dnepr_scientific_library


6 февраля 2019, 16:15

Експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 11.0.»

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» пропонує мотивуючий масовий експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 11.0.».
Покращуйте свої розмовні навички у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія БЕЗКОШТОВНО!

Запрошуємо державних службовців, поліцейських, працівників культури, студентів, спеціалістів з вищою освітою, старших школярів дізнатися більше про Сполучені Штати Америки і покращити розмовні навички у бібліотеці під керівництвом наставників, знавців англійської мови.

Експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 11.0.» допоможе Вам заговорити, хоч і з помилками!
Наголошуємо на необхідності займатися самоосвітою, використовуючи безкоштовні ресурси як з арсеналу ДОУНБ, так і ті, що доступні в мережі Інтернет.

Експрес-курс буде складатися з циклу 10 лекцій (один раз на тиждень, щовівторка, по 2 академічні години). Кількість бажаючих брати участь, їх вік та рівень володіння мовою – не обмежується. За основу курсу взято підручник британського спеціаліста Девіда Піті (David Peaty) “ALL TALK”.
Студенти будуть виконувати розмовні вправи у парах, які підготують їх до розмови англійською на різноманітні побутові теми (знайомство, розповідь про себе, своє житло, роботу, улюблені розваги, спорт, транспорт, проходження таможні на литовищі та ін.). Автор підручника пропонує використовувати найпростіші граматичні конструкції та почати розмовляти.

Всі лекції бібліотечного спеціаліста Тамари Гаврилюк будуть містити культурологічну інформацію про традиції англомовних країн та їх відмінність від традицій в Україні, необхідність враховувати складнощі міжкультурної комунікації.

Під час викладання буде використовуватися мультимедійне бібліотечне обладнання та інтернет-відео.
Для запису на курси треба відвідати інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» і отримати читацький квиток бібліотеки. Для його оформлення треба з собою мати паспорт. + 10 грн. (собівартість пластикової картки)

Попередній запис вітається!

п'ятниця – вихідний у бібліотеці, центр зачинено.

Наша адреса:
м. Дніпро
пр. Д.Яворницького, 18 (біля Музею АТО)
2 поверх
кімн.19
телефон для довідок: 731-92-80Просмотров: 286
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте