Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Вc, 19 августа 2018
08:21

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

Марина Кац


8 июня 2018, 09:55

"Голос жінки має силу" в Дніпрі

У місті Дніпро Карітас Донецьк в м.Дніпро спільно з Фундацією прав людини(Human Rights Foundation) за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (ifa) та Міністерства закордонних справ ФРН. розпочали проект з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2018», який об’єднує навколо себе сім областей: Луганську (м. Сєвєродонецьк), Закарпатську (м. Ужгород), Дніпропетровську (Дніпро), Чернівецьку, Запорізьку, Харківську та Сумську. Програма реалізується Фундацією прав людини

У першій Школі-тренінгу «Правозахист та цифрові адвокаційні кампанії», яка проходила з 24 по 27 травня в тренінговому центрі «Mama Cares» (Київська область), взяли участь четверо представників від Дніпра.

Тренерами виступали Євген Полтенко, Віталій Бабіка, експерти-правозахисники Мережі правового розвитку, та Роман Лихачов, експерт Чугуївської правозахисної групи.

За чотири дні тренінгу були проведені інтерактивні лекції на теми «Види адвокаційних кампаній з захисту прав людини, їх підготовка та вирішення можливих проблем», «Судовий захист як складова адвокаційної кампанії», «Електронні можливості для планування різних видів адвокаційних кампаній та їх просування». Для глибшого дослідження цих тем учасники мали змогу працювати в невеликих групах, а потім презентувати свої кейси для загального обговорювання.

Друга Школа-тренінг, присвячена Резолюції ООН № 1325, миротворчості та блогерству, стартувала 29 травня. Попереду ще дві: «Гучніше слів: як стати блогером» та «Арт-терапевтичні техніки у вирішенні конфліктів і миротворенні».

Просмотров: 196


Все записи автора | Предыдущая | Следующая


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте