Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Вт, 25 сентября 2018
20:46

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

marik2104


3 мая 2018, 10:34

У Дніпропетровській області ліквідовано підпільний цех, де виготовляли «елітний» алкоголь, та викрито схему його реалізації

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області ліквідували підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю та схему його незаконного продажу.
В рамках проведення операції «Акциз – 2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України було встановлено організовану групу осіб, які виготовляли та фасували горілку і коньяк в підпільному цеху. У подальшому фальсифікат під виглядом відомих світових брендів продавали через роздрібну торгову мережу м. Дніпра, м. Новомосковська та через мережу Інтернет.
Із незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму більше 2,2 млн. грн. Зразки алкоголю відібрані для проведення експертиз.
Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Просмотров: 2212
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте