Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Вт, 25 сентября 2018
20:46

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

RPL-Dnepr


30 апреля 2018, 12:37

На виборах в ОТГ Дніпропетровської області Радикальна партія Ляшка знову увійшла в трійку лідерів - Сергій Рибалка

Незважаючи на тотальні порушення і найширше використання адміністративного ресурсу з боку влади на виборах в окремих територіальних громадах в Дніпропетровській області Радикальна партія Олега Ляшка знову зайняла впевнене третє місце.
Про це в інтерв'ю журналістам заявив народний депутат України, член фракції Радикальної партії Сергій Рибалка.
За його словами, це вже треті вибори поспіль, в яких його партія виходить в його рідній області на третє місце, незважаючи на масові порушення з боку влади.
Сергій Рибалка заявив, що в Личково у кандидата на посаду голови РПЛ Хосрова Гусейнова влада за допомогою каруселей та інших грубих порушень вкрала перемогу. «В результаті він зайняв друге місце. За кількістю депутатів в Личково Радикальна партія також вийшла на друге місце », - сказав народний депутат України.
За його даними, в Перещеринський та Піщанський ОТГ РПЛ посіла третє місце, а в Чумаках поки йде перерахунок голосів.
Сергій Рибалка заявив, що буде домагатися розслідування з приводу масових порушень. За його словами, проходили голосування за межами виборчої дільниці, наприклад, на капоті автомобіля; невідомі особи під виглядом журналістів намагалися втручатися у виборчий процес під час голосування на виборчих дільницях.
«Напередодні виборів, в «день тиші», від імені влади відбулися концерти народної артистки України Алли Кудлай. Людей пригощали алкогольними напоями. Напередодні і в день виборів селянам спеціально стали виплачувати орендну плату за користування паями, таким чином також впливаючи на результати їх голосування. Влада тиснула на вчителів, щоб вони забезпечили потрібні їй результати виборів», - сказав народний депутат від Радикальної партії.
Просмотров: 2212
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте