Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Вc, 23 сентября 2018
13:17

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

RPL-Dnepr


25 февраля 2018, 14:30

Ляшко: Для терористів не може бути амністії

Під час робочої поїздки у Дніпро лідер Радикальної партії Олег Ляшко поклав квіти до стели пам’яті на Алеї Героїв АТО. Політик наголосив, що єдина можливість зупинити російську агресію - повернення контролю над східним кордоном.
«Росія і її представники в Україні пропонують поставити миротворців на лінії зіткнення, а це фактично відмова від частини території України. Єдиний спосіб перекрити постачання зброї – поставити їх на кордоні. На даний момент 400 км кордону відкрито, звідти на окуповані території йде зброя і техніка, яка вбиває мирних людей і військових. Як тільки перекриють кордон – через місяць-два війна закінчиться і лише після цього можна говорити про якісь політичні процеси. Сьогодні нам пропонують фактичну легалізацію терористів, щоб зробити їх легітимною владою. Не може бути ні амнистії, ні виборів для терористів у яких на руках кров українців», - заявив депутат.
Лідер Радикальної партії запропонував альтернативу Мінським домовленостям.
«Мінський процес – не відновить ні територіальної цілісності, ні миру. Треба визнати, що Мінські домовленості не працюють, а тому потрібно їх переводити до Будапештського формату за участі країн-гарантів територіальній цілісності України. У свій час держава віддала свій ядерний потенціал, а зараз просить джавеліни, обмундирування, хамери та різне озброєння. Необхідно відновлювати власну військову промисловісті, в тому числі і в Дніпрі. Тут є маса заводів, які можуть робити потужну техніку. Завдання країн-гарантів – тиснути на агресора, щоб він не хотів лізти на українську територію», - наголосив парламентар.
Просмотров: 213
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте