Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Вc, 23 сентября 2018
14:10

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

RPL-Dnepr


25 февраля 2018, 14:29

Ляшко: Завдання держави – інвестувати у видобуток українського вугілля

Щоб знизити вартість електроенергії треба збільшити обсяги видобутку власного вугілля. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час візиту на Придніпровську ТЕС.
Політик подякував робітникам та поставив підприємство, як приклад модернізації і розвитку.
«Робота Придніпровської ТЕС є надзвичайно важливою. Завдяки важкій праці колективу в оселях українців є світло, тепло та затишок. Але щоб знизити вартість електроенергії, треба більше видобувати власного вугілля. Завдання держави - інвестувати у видобуток українського вугілля, адже закупівля імпортного веде до здорожчання тарифів і підвищення цін на продукти харчування», - вважає депутат.
Парламентар підкреслив, що збільшення обсягів видобутку власного вугілля – дасть робочі місця українцям.
«Внаслідок російської агресії та блокади Донбасу ми вже не видобуваємо українське антрацитове вугілля, а купуємо в’єтнамське, американське та російське. Тим не менш, в цих умовах колектив проявив надзвичайно велику мудрість та патріотизм – перевів підприємство із антрацитового на газову марку вугілля. Так мають робити всі інші підприємства. Потрібно давати робочі місця не іноземним шахтарям, а нашим. Команда Радикальної партії добивається від уряду прийняття програми вуглевидобувної галузі, щоб наш бюджет не витрачав два мільярди доларів за імпортне вугілля, а наші шахтарі мали роботу, а не блокували дороги», - додав політик.
Депутат наголосив на важливості модернізації підприємств.
«Віднедавна за ініціативи Радикальної партії при ввезенні нового обладнання на 2 роки діє відстрочка на сплату ПДВ та імпортних зборів. Це на 30% здешевлює вартість обладнання, що дає змогу модернізувати основні виробничі фонди. Без модернізації підприємств ми не станемо конкурентноздатними в світі. Саме тому важливо інвестувати у фонди вуглевидобувних підприємств та робити їх сучасними», - підсумував Ляшко.
Просмотров: 219
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте