Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Вc, 23 сентября 2018
01:47

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

fundsolidaritycomua


14 ноября 2017, 15:13

Реабілітаційний тренінг.

Для вихованців Запорізького будинку - інтернату провели реабілітаційний тренінг.

В Україні 167 тисяч дітей з інвалідністю, а це – 2% всього дитячого населення. Фактично они ізольовані від своїх однолітків саме в інтернатах і тому їм надзвичайно складно увійти у доросле життя. У підсумку менше ніж 10% випускників інтернатів інтегруються в суспільство.

Як повірити в себе, якщо ніхто не вірить? Саме під таким гаслом Запорізький філіал міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» відвідав вихованців Запорізького дитячого будинку - інтернату. Для дітей та педагогів провели навчально - реабілітаційний тренінг.
Будинок-інтернат є соціальним медичним закладом для постійного проживання дітей, хлопчиків з дефектами розумового розвитку. В інтернаті 150 вихованців, серед них половина - сироти та діти без батьківського піклування.
Психолог фонду провів інтерактивний тренінг, на якому надавши консультативну допомогу як вихованцям, так і педагогам, що працюють з дітьми з особливими потребами.

«Наша мета - донести до розуміння дітей та викладачів, що дитина перебуваючи в інтернаті чи дитячому будинку багато на що здатна, вона може само реалізуватися. Ми хочемо допомогти дітям позбутися страхів та фобій, а також стереотипу, що у вихованця сирітського приюту немає нормального майбутнього, немає ніяких перспектив. Ми хочемо допомогти їм виявити приховані таланти. Виявляти творчий потенціал та допомогти цей потенціал розвити та вдосконалити».

Яскравий приклад вчений - Стівен Хокінг. Він змінив теорію виникнення світу сидячи в інвалідному кріслі. Що важливо, при цьомувін навіть не міг говорити.
У дітях є надзвичайна жага до життя! Вони уважно слухали та задавали багато питань, вони цікавляться, хочуть розвиватися, ставати краще та пізнавати нове. Це дуже важливо! Адже, якщо хоч до декількох вихованців нам вдалося «достукатися», їх життя може стати інакшим», - зазначив спеціаліст, психолог благодійного фонду.
Цей захід відбувся у рамках спецпроекту фонду - «Крок у майбутнє».

Мета цього спецпроекту допомогти дітям з дитячих будинків та інтернатів знайти своє місце в житті, адаптуватися, позбавити страхів і комплексів. Орієнтувати в майбутній професії та роботі. Дати зрозуміти, що вони не просто можуть інтегруватися в суспільство, а й що це їхнє законне право.







Просмотров: 515




fundsolidaritycomua  (14.11.17 15:15): Подробно на сайте:
www.mbfs.com.ua
Ответить | С цитатой
Чтобы оставить комментарий вам необходима регистрация на сайте. Вход
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте