Днепр » Gorodской дозор
Вc, 21 апреля 2019
21:22

Ляшко добився виплати зарплат дорожникам Дніпропетровщини

22.03.2019 16:33

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

«Учора я був у Покровську Дніпропетровської області. Я зупинився на дорозі і підійшов до будівельників, які ремонтували дорогу. Вони мені розповіли, що з грудня їм не виплачують зарплати. Ось до чого ви довели країну, що люди місяцями не отримують зарплату! Я вимагаю від вас припинити виплату зарплат керівникам «Укравтодору», поки вони не покриють заборгованість перед працівниками. Чому керівники повинні вчасно отримувати зарплати, а прості роботяги сидіти місяцями без грошей?», - звернувся до Гройсмана Ляшко.

Голова уряду спочатку заперечив почуту від народного депутата інформацію, пославшись на те, що держава не має заборгованості перед місцевими «Автодорами».

«У нас, як у держави, немає жодної копійки заборгованості ні за поточне виконання робіт, ні за виконання робіт по капітальному ремонту», - сказав Гройсман.

Тоді Олег Ляшко разом зі всією фракцією заблокував урядову трибуну і змусив прем’єр-міністра зателефонувати керівнику «Укравтодору». Після цього голова уряду підтвердив, що заборгованість по зарплаті перед працівниками все ж існує та дав доручення виплатити всі борги вже сьогодні.

«Прем’єр-міністр тільки що говорив з головою «Укравтодору». Той підтвердив, що існує заборгованість по зарплаті. Тобто, їм треба було перевіряти! Мені люди вчора в очі кажуть про це, а чиновники брешуть, що немає ніяких боргів. Тільки після того, як ми вчинили скандал, вони визнали, що заборгованість є і дали доручення до кінця дня виплатити її покрити. Я вітаю з цим дорожників Покровського району Дніпропетровщини», - підсумував Ляшко.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий


Олег Ляшко вимагає від Прем’єр-міністра виплатити зарплату працівникам науково-дослідного інституту інвалідності

20.03.2019 12:06

Працівники українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України звернулися до лідера Радикальної партії, кандидата в Президенти України Олега Ляшка з проханням виплатити їм зарплату і зберегти інститут від знищення. Про це написав народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка на своїй сторінці в Фейсбук.
В своєму зверненні Олег Ляшко підкреслив, що відсутність фінансування інституту з боку держави суперечить «Глобальному плану ВООЗ по інвалідності 2014-2021 рр.» та суттєво ускладнює надання реабілітаційної допомоги українцям.
Цей інститут є єдиним в Україні закладом, який займається комплексним вирішенням питань як експертного, так і реабілітаційного характеру людей з особливими потребами, - йдеться у зверненні. Окрім того в інституті щороку проходять обстеження і лікування близько 7,5 тисяч пацієнтів, зокрема й захисники із зони АТО.
«Ліквідація інституту або його наукових підрозділів неприпустима і не дозволить надавати лікувальну допомогу людям із особливими потребами. Саме тому Олег Ляшко звернувся з депутатським зверненням до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою виплатити зарплату працівникам інституту і забезпечити фінансову й організаційну підтримку закладу. Ми не дозволимо знищити цей інститут», – наголосив Сергій Рибалка.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий


Сергій Рибалка: «Радикальна партія Олега Ляшка вимагає від Прем’єр-міністра виплатити зарплату працівникам науково-дослідного інституту інвалідності в Дніпрі»

19.03.2019 17:01

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.
Політик розповів, що в інституті працює 400 талановитих науковців і лікарів, які проводять реабілітацію та лікування людей з інвалідністю, здійснюють розробку і вдосконалення нових методів лікування та реабілітації інвалідів. «В інституті лікують тисячі наших захисників із зони АТО, щороку обстежують, консультують і проводять лікування понад 8000 людей із особливими потребами», – сказав Сергій Рибалка.
Депутат заявив, що після спілкування з працівниками інституту він в черговий раз переконався в неефективності реформи, яку проводить в.о. Міністра охорони здоров’я Ульяна Супрун. «Ця реформа направлена на знищення медицини в нашій країні. Зі слів колективу, цей інститут хочуть закрити. Така антидержавницька позиція влади простежується в усіх сферах: в науково-освітній, медичній, промисловій, фінансово-банківській», – сказав Сергій Рибалка.
Політик звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою негайно виплатити заробітну плату його працівникам. «Радикальна партія Олега Ляшка не дозволить знищити єдиний в Україні заклад наукових досліджень у галузі профілактики, лікування та реабілітації людей з особливими потребами», – наголосив Сергій Рибалка.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий


Всего 82. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 28 | Следующая cтраница
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте