Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorodской дозор
Регистрация Вход

Сб, 22 сентября 2018
16:14

УКР   ENG

GORODСКОЙ ДОЗОР

 
Сергій Рибалка запропонував НБУ разом із урядом напрацювати антикризовий план дій на найближчі роки
11.09.2018 16:38

Народний депутат фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка закликав членів Ради Національного банку та правління НБУ провести спільне засідання з урядом для узгодження антикризової політики на найближчі два роки, а також напрацювати спільний антикризовий план.
Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук після засідання Ради НБУ, на якому було затверджено Основні засади грошово-кредитної політики на 2019 рік та середньострокову перспективу.
Народний депутат вважає, що взаємодія між НБУ та Урядом має бути максимально ефективною і тому Рада НБУ мала б відобразити в Основних засадах стратегічні рекомендації для Кабміну.
«В кількох офіційних документах уряд за різними сценаріями прогнозує зростання споживчих цін від 6,5% до 12,4%. Нацбанк планує наступного року вийти на показники інфляції в межах 5%. А керівник Уряду сьогодні поставив завдання утримувати в 2019 році інфляцію не вищу за 10%. Очевидно, що Уряд і Нацбанк самі не вірять у свої прогнози. А це є неприпустимим», – сказав Сергій Рибалка.
На його думку, цілком очевидним є той факт, що загальноекономічна, бюджетна, боргова та торговельна політики Кабміну суттєво впливатимуть як на інфляцію, так і на загальну стабільність в державі. «І, якщо Нацбанк буде лише «закручувати грошові гайки» та висмоктувати ресурси з економіки, ситуація точно не покращиться, а і без того надто слабке зростання може швидко перетворитися на спад», – переконаний політик.
Він запропонував наповнити реальним змістом контрольні функції Ради НБУ за виконанням Основних засад – щоквартально та за підсумками року. «Потрібно чітко виписати показники ефективності KPI для Правління Нацбанку та їх відповідальність за можливе невиконання основного документу грошово-кредитної політики у 2019 та наступних роках», – зауважив Сергій Рибалка.
За його словами, автори затвердженого документу передбачають можливість довгострокового рефінансування з боку НБУ для банків, щоб вони кредитували реальний сектор економіки. «Але водночас, вони виключають цю можливість на наступний рік. Хоча підтримка високотехнологічних експортерів дешевими кредитами могла б збільшити надходження валюти в країну. А це не просто б зміцнювало макроекономічну стабільність та сприяло б економічному розвитку, а й стимулювало б до структурних змін. Досить продавати сировину і жити у злиднях», – наголосив Сергій Рибалка.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Сергій Рибалка: «Фракція Радикальної партії виступила категорично проти призначення запропонованого складу ЦВК, який може призвести до узурпації влади»
06.07.2018 14:59

Влада не зацікавлена в проведенні системних реформ і прийнятті законів, які дадуть можливість розвивати українську економіку і підвищувати рівень життя кожного громадянина. Натомість провладна фракція займається блокуванням роботи парламенту, оскільки хоче обрати ручний склад ЦВК. Про це заявив народний депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка в коментарі журналістам.
«Ми наполягаємо на тому, щоб всі фракції, які сьогодні представлені в парламенті, мали свого представника в Центральній виборчій комісії, аби цей орган не залежав від влади. Під час президентських і парламентських виборів має бути чесний підрахунок голосів і рішення ЦВК має приймати чесно в інтересах держави», – сказав Сергій Рибалка.
За його словами, фракція Радикальної партії виступила категорично проти призначення запропонованого складу ЦВК, який може призвести до узурпації влади.
«Сьогодні владі, на жаль, не потрібні закони для перекриття контрабанди на митницях, про створення Експортно-кредитного агентства, а також ті закони, які запустять власну економіку. Вони займаються лише поділом посад», – наголосив Сергій Рибалка.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Мы должны создать в Днепре партию-магнит – Сергей Рыбалка
11.06.2018 10:46

9 июня, в театре им. Шевченко состоялась конференция Днепровской городской организации Радикальной партии. На нее съехалось более 800 человек со всей области. На мероприятии были избраны руководящие органы и глава Днепровской городской организации Радикальной партии.
Народный депутат, глава Днепропетровской областной организации РПЛ Сергей Рыбалка рассказал, какие первоочередные задачи стоят перед руководством городской организации.
«Это создание приемных Радикальной партии по всему городу, возобновление работы Самарской районной организации, развитие деятельности отделений РПЛ в других районах Днепра. В перспективе – создание фракции в горсовете и превращение партии в одно из самых влиятельных и авторитетных в Днепре. Мы должны создать в Днепре партию-магнит, к которой присоединяются и молодежь, и старшее поколение, и работники заводов, и врачи, и предприниматели.
Наша цель – доказать людям, что именно Радикальная партия стоит на страже их интересов, борется с бедностью. У РПЛ есть своя программа экономических преобразований – промышленный пакет реформ. Благодаря реализации данной программы мы сможем повысить качество жизни всех украинцев», - сказал он.Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Всего 64. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 22 | Следующая cтраница

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте