Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
пт, 23 апреля 2021
00:19

Військовий оркестр 194-го понтонно–мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України

Посмотреть афишу: Військовий оркестр 194-го понтонно–мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України

Військовий оркестр 194 – го понтонно – мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України був створений 1 жовтня 2004 року у місті Новомосковськ Дніпропетровської області.

За порівняно короткий період оркестр піднявся до вершин творчого визнання і майстерності: різнобарвна палітра концертних форм та багатий репертуар, численні виступи оркестру перед різними глядачами, практично усіх міст великої України та СНД так і багатьох містах країн західної Європи не залишив глядача байдужим.

За невеликий період роботи колектив відпрацював та презентував значну кількість дефіле та плац – концертів, в основі яких лежить стройовий вишкіл та злагодженість рухів колективу військового оркестру. Це говорить про популярність даного виду військового мистецтва.

Цікаві інтерпретації, талановиті солісти, яскраві і самобутні виконавські традиції креативний підхід до виконання творів дозволили колективу досягти мистецьких вершин та посісти чільне місце в сучасній військовій музичній культурі України.

Професіоналізм колективу настільки досконалий, а в музику вкладено стільки тепла і душі, що не дивно, чому з таким захопленням численні глядачі вітають кожний номер музикантів.

За всіма досягненнями оркестру стоїть велика і кропітка робота, яку проводить в оркестрі справжній майстер своєї справи, знаний фахівець, висококваліфікований професіонал – військовий диригент полковник Богдан Задорожний. Він вміє творити прекрасне і всього себе віддає улюбленій справі і, як результат, колектив неодноразово нагороджений різними відзнаками та державними нагородами України.

Реальний військовий в повному розумінні цього слова Український оркестр який своєю професійною майстерністю заслужив представляти культурно етнічні та національні традиції великої держави Україна на багатьох різнопланових фестивалях Європи та світу.


Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте