Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
пт, 25 сентября 2020
22:39

Козацький батько Дмитро Яворницький

Посмотреть афишу: Козацький батько Дмитро Яворницький Биография

Прем'єра документального фільму «Козацький батько Дмитро Яворницький» Документальна стрічка «Козацький батько Дмитро Яворницький» розповідає про життя та діяльність Дмитра Яворницького. Він - відомий історик, археолог, етнограф, дослідник історії українського козацтва.

Фільм «Козацький батько Дмитро Яворницький» - це спроба відійти від штампів і стереотипів про особистість Дмитра Яворницького. Розкрити характер і багатий внутрішній світ головного героя через маловідомі і цікаві історії з його життя. Протягом свого довгого життя Дмитро Яворницький мав чимало недругів, заздрісників та переслідувачів з уряду. Деякі з них досить вдало використовували його популярність і славу в своїх корисних цілях.

Не зважаючи на перешкоди, він набув широкої популярності на своїй батьківщині – в Україні, де за палку любов до історії Запорізької Січі сучасники прозвали його «козацьким батьком».

Сценарій: Микола Чабан, Наталія Огородня

Режисер: Наталія Огородня

Тривалість: 36 хв.

Виробництво: Телетеатр, 2020 рік


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте