Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
пт, 29 мая 2020
19:56
Внимание, карантин! Мероприятия в Днепре могут быть отменены или перенесены на новую дату!

Online форум: «Від випускника школи - до студента закладу вищої освіти: особливості проходження цього шляху у 2020 році»

Посмотреть афишу: Online форум: «Від випускника школи - до студента закладу вищої освіти: особливості проходження цього шляху у 2020 році»

30 травня о 12:00 відбудеться перший Оnline форум для батьків та абітурієнтів «Від випускника школи - до студента закладу вищої освіти: особливості проходження цього шляху у 2020 році».

Університет імені Альфреда Нобеля та Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації як ініціатори Форуму мають за мету інформувати про цьогорічні особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання та особливості вступної кампанії 2020 .

Запрошуємо випускників шкіл, батьків старшокласників, випускників та представників закладів середньої та професійно-технічної освіти, викладачів та всіх, кому цікава ця тематика розібратися разом з експертами в особливостях вступної кампанії до ЗВО у 2020 році.

Модератор заходу – Анатолій Задоя, доктор економічних наук, професор, член Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти (2015-2018 рр.)

З програмою та розкладом форуму можна ознайомитися за посиланням: duan.edu.ua/anonsy/online-forum-dlia-batkiv-ta-abituriientiv-2020

Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації до 29 травня 2020 р. за посиланням clc.to/forum3005 .Код доступу до конференції Zoom буде надіслано лише тим учасникам, які зареєструвалися.

Складно розібратися в умовах вступу у 2020 році? Реєструйтеся на Оnline форум «Від випускника школи - до студента закладу вищої освіти: особливості проходження цього шляху у 2020 році» та отримайте актуальну інформацію з перших вуст!

Приєднуйтеся!

Дружімо у соціальних мережах!
https://www.facebook.com/duan.edu.ua/
https://www.instagram.com/nobel_ua/
https://t.me/nobel_ua
https://www.youtube.com/channel/UCcrjkZ1VcpXnYq8OlDdNoiA
https://duan.edu.ua/


Завтра:

Все:


Онлайн 🕜: 12:00

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте