Днепр » Афиша
ср, 17 июля 2019
01:51

Презентація виставки «Карпати+»

Презентація виставки «Карпати+»

Живопись

14 червня 2019 року о 16:00 у виставковій залі Дніпропетровського художнього музею відбудеться презентація виставки «Карпати+» художника Василя Андрійовича Красьохи. Виставка працюватиме впродовж місяця і стане місцем, де можна буде не лише насолодитися професійним мистецтвом, а й впорядкувати думки, віднайти природню рівновагу.

Презентація виставки відбудеться без автора – за художника говоритимуть картини, це дасть змогу зосередитися саме на творах. А вже 27 червня о 16:00 відбудеться творча зустріч з Василем Андрійовичем, коли в кожного вже буде сформована власна думка про експозицію і, звісно, питання, які можна буде поставити митцю.

Виставка яскраво представить художника як шукача правди, гармонії. Василь Андрійович – це приклад оптимального поєднання класичних традицій, школи, таланту, працездатності та відкритості серця. На його виставках не знайти епатажу чи провокацій – саме це і привертає увагу, виділяє серед інших у сьогоденні. Богдан-Ігор Антонич писав, що «велика простота – найвища досконалість», таку досконалість і демонструє художник Василь Красьоха. Споглядаючи його картини, здавалось би з простими «сюжетами», глядач несвідомо занурюється у філософію буття, помічає утаємничене, сакральне в кожній травинці, в кожному промінці сонця, в кожному відблиску на воді. Роботи Василя Красьохи у своєму естетичному вираженні є надзвичайно багатими за змістом та кольоровими матеріями і мають потужну енергетичну наповненість та духовну глибину.

Красьоха Василь Андрійович – член Спілки художників України, Заслужений художник України, живописець. Народився 12 березня 1954 року в с. Хрясь Маневицького району Волинської області у селянській родині. З ранніх років свого життя він відчував потяг до прекрасного, естетично оцінював природу рідного краю. На сьогодні мистецький доробок художника сягає за тисячу робіт. Його картини зберігаються у фондах Міністерства культури України, музеях та приватних збірках багатьох країн світу (Німеччина, Росія, Польща, Японія, США та інші)

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте