Днепр » Афиша
вс, 21 апреля 2019
21:33

Творча зустріч з художницею Наталією Онікієнко "Люди і Ангели"

Посмотреть афишу: Творча зустріч з художницею Наталією Онікієнко Живопись, Творческий вечер

Запрошуємо вас до на Творчу зустріч із художницею Наталею Онікієнко.

Виставка ,,Живописна примха,,,у якій приймає участь Наталя Онікієнко, ініційована кураторами Галиною Шевцовою та Миколою Хандогою за програмою Art-Women Сlub у Музеї "Літературне Придніпров`я", м.Дніпро.

Онікієнко Наталя – художниця, комп`ютерний дизайнерка.
У 1998р. закінчила ДТХКІ (Дніпропетровське художнє училище ім. Вучетича), спеціалізація «Живопис». У 1992 році вступила до Харківської академії дизайну та мистецтва (Харківський промислово художній інститут), факультет «Живопис». У 1998р. закінчила Художню академію м. Нюрнберг (Німеччина). У 2018р. закінчила Магістратуру у Харківській державній академії дизайну і мистецтв ХДАДМ, м.Харків. Приймала участь у багатьох арт-виставках на теренах Німеччини та України. У 2002 р. у Музеї Літературне Придніпров`я відбулася персональна виставка Наталії - «Ангели». З тих пір Ангели Наталії супроводжують нас на багатьох виставках за її участю!

Натхнена праця художниці на пленерах та у арт-резиденціях надає змогу насолоджуватися нам у її роботах красою рідного краю та живописними мандрами. Наталю надихають гарні вчинки людей і творчий дух однодумців. На нашій виставці представляємо дві роботи мисткині, присв`ячені українській жінці-2019. Молитва і краса, натхнення і свобода серця – надбання української жіночості.

За програмою Творчої зустрічі - проведення тематичного авторського воркшопу!

Тел. для творчих пропозицій: 097-285-38-14Оникіенко Наталя. ,,Молитва,,. 100х80см., пол.,олія, 2019р

Оникіенко Наталя. ,,Україночка,,. 80х100см., пол.,олія, 2019р

 

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте