Днепр » Афиша
чт, 25 апреля 2019
13:34

Святкування Всесвітнього дня мультфільмів у Будинку мистецтв

Святкування Всесвітнього дня мультфільмів у Будинку мистецтв

Детский праздник

8 листопада, о 13.30, в Дніпровському Будинку мистецтв (вул. Філософська, 23) відбудеться святкування Всесвітнього дня мультфільмів.

Цього року «героєм» свята став відомий мультфільм «Троє з Простоквашино» за мотивами повісті Едуарда Успенського «Дядя Федір, пес і кіт», якому виповнилося 30 років з дня виходу на екрани.

З того часу улюблені герої дядя Федір, кіт Матроскін, листоноша Пєчкін, пес Шарик та інші стали справжніми друзями як для дітей, так і для дорослих. Щедрість, доброта, справедливість, що притаманні головним героям, важливі й для кожного.

У програмі свята юні відвідувачі зможуть поспівати дитячі пісні разом з відомим композитором Володимиром Ярцевим, взяти участь в іграх, вікторині та конкурсах, побачити театралізовані привітання мультфільму-ювілярові від казкових героїв з різних куточків світу.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте