Днепр » Афиша
сб, 20 апреля 2019
19:45

Фестиваль кіно і урбаністики «86: Післямова»

Посмотреть афишу: Фестиваль кіно і урбаністики «86: Післямова» Фестиваль

Фестиваль “86” повертається у Дніпро:
14-15 вересня у галереї Артсвіт відбудуться кінопокази і дискусії з молодими українськими режисерами.

Щороку в місті Славутич неподалік Чорнобиля проводять міжнародний фестиваль кіно та урбаністики “86”. Уже вдруге цієї осені фестиваль організовує серію спеціальних подій на Сході України під назвою “86: Післямова”. У містах Донецької, Луганської, Запорізької і Дніпропетровської областей покажуть хітові фільми фестивалю. Їх представлятимуть куратори “86” та самі режисери. Вхід на всі події вільний.

14-го вересня о 18:30

Кінопоказ документального хіта “Фонко” (Швеція, Німеччина, 2016, 87’, режисери: Йоран Г’юґо Ольсон, Ламін Даніель Ядама, Ларс Ловен).
Фільм про стан і шаленство сучасної африканської музики. Суміш стилів, відсутність обмежень і умов, Північ і Південь континенту, безперервні танці — дух ФОНКО лишається надовго після перегляду. Запрошуємо музикантів, музичних критиків, активістів та клаберів взяти участь у дискусії після фільму.

15-го вересня о 17:00

Кінопоказ збірки найкращих коротких метрів кіномайстерні MyStreetFilmsUkraine 2018 року і обговорення за участі молодих українських режисерів Зої Лактіонової і Катерини Олійник, які приїдуть представляти свої фільми особисто.

MyStreetFilmsUkraine - освітній проект фестивалю “86”, що існує з  2015 року. Початківцям, аматорам і молодим режисерам пропонують зняти історію про своє місто під наставництвом досвідчених кінематографістів. За кілька місяців учасники та учасниці долають шлях від розробки ідеї до чистового монтажу.  Цього року MyStreetFilms продовжив минулорічну подорож Сходом України. Темою майстерні були “Спільні місця” - кінотеатри, музеї, бібліотеки, театри та інші місця, де людина може реалізувати свою соціальну природу. У результаті роботи кінолабораторія випустила 9 короткометражних стрічок про з Донецької, Луганської та Запорізької областей. Після славутицької прем’єри вони рушають у рідні міста, щоб постати перед очима глядачів.

У фестивальному конкурсі MyStreetFilmsUkraine переміг фільм «Діорама» Зої Лактіонової і Тетяни Корнеєвої про заміноване море у Маріуполі. Спеціальну згадку журі отримала стрічка «Гирі мої Гирі» Євгена Нікіфорова про будинок культури у взірцевому селі Половинкино Луганської області. Фаворитом глядачів стала картина Лізи Герман «Порцеляна» про спадщину і долю останнього фарфорового заводу у Дружківці. А ще до збірки увійшли: фільм Поліни Ольховникової “Дихає” про Запоріжжя, фільм “Машина сновидінь” Каті Олійник про атомоград Енергодар,  фільм “Народний музей Авдіївки” Петра Армяновського про музей під обстрілами,  фільм  “День сміху”  Михайла Корольова про панків у будинку культури Билбасівки,  фільм Станіслави Доронченко  “Ідальго Сєвєродонецький” про авангардний театр у провінції та  фільм  Ані Насадюк “Де моя бабуся сьогодні?” з Бердянську.

Більше інформації:
Про “86: http://www.86.org.ua/festival/
Про MyStreetFilmUkraine: http://www.86.org.ua/mystreetfilms/
Слідкуйте за нашими новинами на сторінках у Фб:
https://www.facebook.com/86festival
https://www.facebook.com/MyStreetFilmsUkraine

Контакти:
Катерина Запорожець, телефон +380503887011, e-mail kat.zaporozhets@gmail.com
Ольга Коваль, телефон +380674044388, e-mail: olha@86.org.ua


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте