Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вт, 25 сентября 2018
22:42
УКР   ENG
Мистецькі атрибути Великодніх свят

Мистецькі атрибути Великодніх свят

4 квітня 2018 року о 12.00 у Дніпровському Будинку мистецтв (вул. Філософська, 23, приміщення колишнього кінотеатру Червоногвардієць) відбудеться відкриття Всеукраїнської виставки народного мистецтва «Мистецькі атрибути Великодніх свят».

Це традиційна виставка, підготовлена до свята Великодня майстрами об’єднання майстрів народного мистецтва Будинку мистецтв та їх колегами із різних міст України. Відвідувачі виставки зможуть побачити мистецькі атрибути, що традиційно виготовляються в цей період: плетені кошики і корзинки, вишиті серветки та рушники, витинанки, петриківський розпис та вироби з глини, традиційний український народний одяг. Головні атрибути виставки - декоровані Великодні яйця. В експозиції розміщені традиційні писанки на курячих, гусячих, страусиних яйцях, дряпанки і мальованки, характерні для нашого краю, а також сучасні декоровані яйця. Всього на виставці експонується понад 540 творчих робіт 62 майстрів із Полтави, Миколаєва, Херсона, Ужгорода, Запоріжжя, Косова, Дніпра, Кам’янського, Новомосковська, Верхівцевого, Тернівки, Голої Пристані, Петриківки, Синельникового, Підгороднього, Опішні, Солонянського району Дніпропетровської області. Серед учасників виставки члени Національної спілки народних майстрів України, майстри народного мистецтва, атестовані Національною спілкою народних майстрів України, представники центрів народних ремесел.

Виставка буде працювати з 4 до 22 квітня з 10.00 до 18.00, крім суботи та неділі.   

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте