Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вт, 25 сентября 2018
22:46
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Виставка сучасної вишивки

Виставка сучасної вишивки

27 березня 2018 року о15.00 у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І.Яворницького відбудеться презентація виставки картин сучасної вишивки Співтовариства вишивальниць м. Дніпра.

Вишивання – найпоширеніше народне мистецтво. Спочатку, вишивання існувало суто у прикладному сенсі, тобто для з’єднання між собою клаптиків тканин, але поступово набрало і декоративного значення, з яким ми знайомі і зараз.

Декоративна вишивка завжди була пов’язана з природою та побутом людей. Суттєве значення мав і національний колорит, адже відображення своєрідності кожного народу можна побачити неозброєним оком. Навіть при загальній схожості слов’янських орнаментів, кожний з нас впевнено впізнає руку української майстрині.

Звичайно ж, українська вишивка – це не тільки орнаменти на сорочці, а набагато більший набір власного бачення прекрасного. Деякі вишиті твори можуть посперечатися у красі навіть з намальованими картинами, бо вишивка – то набагато складніша та тонша робота.

Наша виставка – результат роботи людей, душі яких впевнено захоплюються цим мистецтвом. У творах ви зможете побачити не тільки відображення навколишнього світу, а й власну уяву автора про нього. Ікони, пейзажі, орнаменти, натюрморти, візерунки – різноманітність робіт величезна, але всіх їх об’єднує любов до традиційної справи, якою ще багато сотень років тому захоплювалися наші пращури.

Виставка працює кожного дня з 27 березня по 15 травня 2018 року, крім понеділка та останньої п’ятниці місяця, з 10.00 до 17.00 години, каса зачиняється о 16.15.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте