Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

ср, 19 сентября 2018
09:09
УКР   ENG
Посмотреть афишу: МИКОЛА ЧАБАН. СІЧЕСЛАВ У СЕРЦІ

МИКОЛА ЧАБАН. СІЧЕСЛАВ У СЕРЦІ

История

1 березня 2018 р. о 16-й годині у Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбудеться відкриття виставки «МИКОЛА ЧАБАН. СІЧЕСЛАВ У СЕРЦІ».
Виставка присвячена творчості відомого краєзнавця, письменника, Заслуженого журналіста України, яворницькознавця МИКОЛИ ЧАБАНА.

25 років тому вийшла перша книга цього відомого письменника-краєзнавця. За чверть століття побачило світ понад три десятки його книжок і ним упорядкованих. Всі вони присвячені рідному краю – СІЧЕСЛАВЩИНІ, її людям і постатям незаслужено забутим і репресованим, просвітянам, письменникам з покоління «Розстріляного Відродження»: В. Підмогильному, О. Досвітньому, Б. Тенеті тощо. Він відкрив імена письменників-земляків емігрантів Василя Чапленка, Галі Мазуренко та інших. 

Постать Д.  Яворницького пройшла через усю творчість М. Чабана, вивченню та популяризації спадщини Козацького Батька  краєзнавець присвятив декілька десятиліть життя, його творчий доробок з цієї теми безцінний. Обкладинку першої книги Миколи Петровича «Вічний хрест на грудях землі» прикрашало скульптурне зображення академіка Д.І. Яворницького. М. Чабан є автором ідеї та упорядником збірника «Сучасники про Дмитра Яворницького» (перше видання побачило світ у Дніпрі, друге в Києві). Протягом 2016-2018 років письменник-краєзнавець проводить в Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького цикл лекцій на основі власних унікальних досліджень маловідомих сторінок історії краю «Яворницькіана Миколи Чабана». Цикл викликав велике зацікавлення громадськості. Окрім того, Микола Петрович виступає з лекціями в інших освітніх закладах, зокрема в «Січеславській Просвіті».

На виставці можна ознайомитися з творчим доробком Миколи Чабана-ювіляра, заглянути в його творчу лабораторію, а також побачити книжкові раритети і автографи сучасників Яворницького - гостей його привітної оселі: Дмитра Дорошенка, Наталі Полонської-Василенко, Михайла Могилянського, Олексія Девлада-Запорожця, Євгена Вирового, Анатолія Костенка, Віктора Петрова (В. Домонтовича), Павла Козаря та інших.

Виставка працюватиме з 1  до 10 березня 2018 року.
Запрошуємо всіх бажаючих!

Будинок-музей працює: вівторок, середа, субота, неділя з 10 до 16 години.

Тел. для довідок: 066-35-25-985
Сторінки музею у соц. мережах:
facebook.com/budynok1/
twitter.com/D_Yavornytsky
www.instagram.com/sadyba_yavornytskogo/


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте