Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

ср, 21 ноября 2018
08:04
УКР   ENG

НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО 2017

НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО 2017

Фестиваль Нове німецьке кіно – це поглиблений експрес-курс по останнім подіям у кіно Німеччини, добірка найкращих німецьких прем'єр і кінофестивальних хітів за минулий рік.

В 2017 році буде проходити у 23-й раз, у кінотеатрі "МОСТ-КІНО", з 10 по 14 листопада.

У Дніпрі відкриття фестивалю, яке відбудеться 10 листопада, о 18:00 у кінотеатрі "МОСТ-КІНО", представлятиме Вольфганг Мьоссінгер (Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина).

Фільм відкриття: «Я та Камінські»

«Я і Камінські» – нова робота Вольфганга Беккера, автора трагікомедії «Гуд бай, Ленін!» Картина розповідає про арт-журналіста, який працює над біографією видатного художника Мануеля Камінські, що прославився своєю сліпотою. Несподівано герой виявляє непрямі підтвердження того, що незрячість художника може бути удаваною. Як і у випадку з «Гуд бай, Ленін!», головну роль у фільмі Беккера виконав Даніель Брюль.

На фестивалі «Нове німецьке кіно 2017» представлено три картини з програми Берлінського кінофестивалю. «Школа №3» – це історія дорослішання 13 учнів школи №3 міста Миколаївка Донецької області, які пережили війну. Фільм Георга Жено і Лізи Сміт, знятий у копродукції України та Німеччини, отримав Ґран-прі паралельної конкурсної програми Берлінале Generation 14+.

«24 тижні» – історія трагічного вибору вагітної жінки, яка дізналася про патологію в розвитку своєї майбутньої дитини. У Берліні драма Анни Зазори Берашед удостоїлася премії Гільдії німецького арт-хаусу. Документальна стрічка «Бойс» Андреса Ваєля, що претендувала на «Золотого ведмедя», розповість про Йозефа Бойса – німецького художника, одного з головних теоретиків постмодернізму.

Ретро-комедія «Одного разу в Німеччині» перенесе глядачів у післявоєнний Франкфурт і розповість історію Давида Берману і його друзів, які, переживши переслідування нацистів, мріють виїхати в Америку. У головній ролі – Моріц Бляйбтрой, зірка фільмів «Достукатися до небес» і «Біжи, Лола, біжи».

«Нове німецьке кіно» – один з найстаріших кінооглядів в Україні, які представляють кінематограф своєї країни: в 2017 році він пройде в 23-й раз. Фестиваль відбувається за підтримки офіційного партнера ProCredit Bank. Усі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Програма фестивалю:

10.11 - Пт. - 18:00 «Я та Камінські»
11.11 - Сб. - 16:00 «Одного разу у Німеччині»
12.11 - Нд. - 16:00 «24 тижні»
13.11 - Пн. - 19:00 «Бойс»
14.11 - Вт. - 19:00 «Школа №3»

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте