Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вс, 20 января 2019
13:49
УКР   ENG

Життя як оперета – І.Кальман

Посмотреть афишу: Життя як оперета – І.Кальман Оперетта

Виконавці:

  • Катерина Миколайко (сопрано),
  • Надія Миколайчук (сопрано),
  • Роман Супряга (баритон) та Роман Таранцов (тенор),
  • Дар`я Полякова,
  • Щоу-балет «Каданс».

Оперета - легкий жанр театральної вистави, оперети пишуться на комічний сюжет. Як би не так. Оперета цілком складена з уламків життя, які елегантно і витончено покладені на музику. В даному випадку на геніальну музику Імре Кальмана - короля оперет! Музика Кальмана відрізняється приголомшливою красою ліричних мелодій і шиком каскадних номерів. Постановка «Життя як оперета» дає нам зрозуміти, що оперета - це життя або наше життя - як оперета. У ній є все і любов, і пристрасть, і ревнощі, і зустрічі, і розставання. Це вічні він та вона. І вони обов'язково зустрінуться, закохаються, боротимуться за свої почуття з усіма перешкодами. Вони надягатимуть маски і наряди, щоб зі звичайного життя увійти в світ оперети і розповісти свою незабутню історію!

Постанова занурить вас у загадковий театральний світ. Справжні театральні декорації в доповненні ліричної музики та грі світла перенесуть вас у часи великого Імре Кальмана. З легкістю ви зможете відчути угорський колорит та блиск життя Паризької богеми на вулицях Монмартра. У виконанні артистів Дніпропетровскої філармонії прозвучать 7 найвідоміших композицій з оперет Імре Кальмана такі як: Сільва, Фіалка Монмартра, Принцеса цирку, Баядера, Фея карнавалу, Маріца і Циган-прем'єр.

Отже, шановні, запрошуємо до Дніпропетровської філармонії ім. Леоніда Когана. Настав час зняти наші маски та віддати належне королю оперети Імре Кальману!

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82, 372-96-20, 372-96-40
вул. Воскресенська, 6
Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.
Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті
www.dnepr-philharmonic.com
https://dnepropetrovsk.karabas.com


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте