Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вс, 22 июля 2018
23:14
УКР   ENG
Прийом дітей в СДЮСШОР з кінного спорту

Прийом дітей в СДЮСШОР з кінного спорту

Спорт

Швидше вітру, вірніше друзів...

Чи є щось у світі, що дає відчуття і високого польоту, і душевної рівноваги? Що навчить вас балансу душі і тіла, відчуттю себе як частини природи? Дасть можливість забути, що Ви житель великого мегаполісу і зробить Вас казковим героєм? Або розповість про те, хто Ви є, відкриваючи все нові і нові, часто несподівані риси Вашої натури? І не важливо, чи шукаєте Ви ризик і адреналін, чи прагнете до гармонії і спокою - все це, як добрий чарівник, дарує Вам кінь! Для нього несуттєво, багата людина чи бідна, який ії статус або соціальний стан, не цікаво де і ким він працює. З ним можна бути тільки самим собою - кінь лікує тіло і рятує душу!

В зв'язку зі значним зростанням популярності кінного спорту серед дітей та юнацтва і побажань містян, з 20 серпня 2017р. КПШНЗ "СДЮСШОР з кінного спорту" ДМР оголошує додатковий короткостроковий 30% набір дітей 2006р.н. на 2017/2018 учбовий рік.

Ласкаво просимо! Тел.: (097)2377206; (066)6452735.   
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте