Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

чт, 21 февраля 2019
13:23
УКР   ENG

9 ночей

9 ночей Драма

Матей Вішнєк

Еротична драма на 1 дію

Режисер-постановник – Аліна Носач
Художник – Марина Петренко
Актори - заслужений артист України Віктор Гунькін, Світлана Сушко
Імпровізація на саксофоні – Сергій Шайкін

Вистава створена за п’єсою сучасного французького драматурга Матея Вішнєка "Пригода ведмедиків панда, яку розповів один саксо-фоніст, котрий мав подружку у Франкфурті", яка побачила світ у 1995 році і мала різні сценічні інтерпретації в 14 країнах світу.

Незвичайна і загадкова вистава молодого режисера Аліни Носач переносить глядача у фантасмагоричний світ найтонших почуттів, знайомих майже кожній людині.

Він, музикант-саксофоніст, прокинувшись вранці у своїй холостяцькій квартирі несподівано знаходить біля себе незнайому привабливу жінку. Як Вона до нього потрапила, як її звуть, що було напередодні увечері? Відповіді на ці питання Вона йому не дає, проте пропонує дев’ять ночей, щоб більше пізнати знати один одного.

Дев’ять ночей – дев’ять історій, у яких є химерність і реальність, радість і печаль, спогади і забуття.

Тривалість вистави 1 год. 30 хв.


Віктор Гунькін (Він), Світлана Сушко (Вона)


 


ольга  (03.10.10 23:52): очень жаль,что зал был пустой!!!билет стоит почти ,как в кино,а людей нет...мельчаем!!! Ответить | С цитатой
НИНА  (12.10.09 16:39): У захваті від спектаклю! Також багато чого залишилось поза межами мого розуміння, але після інтерв’ю із Віктором Гунькіним розвиднилось. Гра акторів супер, відбулось переосмислення певних життєвих цінностей після спектаклю. У певні моменти я бачила себе на сцені, частину свого життя. Спасибі акторам за чудове дійство! Так тримати! Я горда, що Віктор – мій земляк. Жаль лише, що Полтава бідна була на квіти того вечора. Ответить | С цитатой
Наталя  (09.10.09 21:44): На мою думку, єротична драма "9 ночей" - це філософія та здогадки щодо: 1)осмислення ціни життя; 2) осмислення смерті, яка є неминучою.
З самого початку, дана вистава мені взагалі не сподобалась, але вже після її закінчення я почала дещо розуміти. На мою думку, в сюжеті драми було показано, як смерть на протязі 9-ти ночей уводила душу саксафоніста від її тіла. Обручення душі зі смертю можна вважати як повне відділення душі від тіла і відхід її у потойбічне життя. Наприкінці драми смерть пропонує душі повернутись в інший світ, тобто світ, де ми з вами живемо. І душа саксафоніста погоджується, але не витримує і вирішує залишитись в потойбічному світі разом зі смертю.
Драма на мій погляд не погана, але в ній залишається дуже багато незрозумілого. Наприклад, ота клітка з невидимими звірятами, які розмножуються від сонячного проміння навіть швидче, ніж китайці. Або загострений слух, коли душа починає чути все, що коїться навкруги в їх домі.Та ще декілька моментів, які важко зрозуміти.
Ответить | С цитатой
Kirill  (21.05.07 12:21): PartyZanЧестно говоря,в начале я тоже думал,что они две встретившиеся души сразу после смерти... но потом,мне показалась..что Она-и есть Его душа... Знаете как в Буддизме.. ложное "Эго" и Истинное "Я"... Тоже не претендую на истину в последней инстанции,так как уверен,что автор задумывал всё как-то по своему.. одним словом,всё очень красиво и загадочно,чтобы не сказать (не понятно)... Ответить | С цитатой
PartyZan  (18.05.07 09:16): Kirill (15.05.07 14:25): "...честно говоря сам много не допонял... буду очень благодарен,если растолкуете,что означала клетка с яблоками и кульминационный брак?!" Чесно кажучи, дещо теж залишилося до кінця нерозтлумаченим і лише на рівні образів і якогось незбагненного підсвідомого відчуття-розуміння. Та хоча б та сама клітка з мещканцями, які розпліднються від світла! :) Головне, як це зрозумів я (на істину в останній інстанції, звісно ж, не претендую) - на сцені не побутове "кохання", яке закінчується самогубством (як дехто зі столичних "критиків" десь писав), а містична подія! Дійові особи вже не живі люди, а душі. 9 днів/ночей - це термін, протягом якого ДУША, після смерті, ще перебуває в цьому світі біля свого колишнього втілення. Пригадайте, в православ'ї ми поминаємо померлих саме на 9 день! Він - душа головного героя. Вона - янгол, який прийшов за ним. А одруження - одруження зі смерттю, але не в чорному сумному розумінні, а у ПЕРЕВТІЛЕННІ в іншій іпостасі... в пандочку Ответить | С цитатой
PartyZan  (18.05.07 08:42): FATAL ERROR (05.02.07 21:20): "до сих пор хожу под впечатлением ... не скажу правда что девушка была в таком же восторге как и я" В ДЕСЯТКУ!!! :)) У мене те саме! Моя люба так само не настільки вражена, як я. Але мене справді ЗАЧЕПИЛО!
Alexey (13.05.07 02:32): "Актеры-то держатся, но в украинском языке малёх путаются. Новая постановка - так себе, женщина вроде как четко понимает ситуацию, но тем не менее теряется в словах и не понимает зачем она там нужна... " Дозвольте-дозвольте.... :))) НЕ ЗГОДЕН! Абсолютно не згоден. УКРАЇНСЬКА - просто ЧУДОВА!!! Це саме те, про що ми, з моєю дівчиною, неодноразово БЛАГАЛИ у книзі відгуків нашого місцевого театру. ЩИРА ПОДЯКА театру Шевченка за надане ЗАДОВОЛЕННЯ. А нашим (ім. Лесі Українки, м. Дніпродзержинськ) - варто брати приклад з них і стати нарешті УКРАЇНСЬКИМ!
Ответить | С цитатой
PartyZan  (18.05.07 08:31): Вчора, 17.05.2007, мав змогу насолодитися цим видовищем в Дніпродзержинську. Вражень - повні груди! :) Ну, а ще маю пару власних коментів до вже тут існуючих.
max (18.12.06 10:05): "Жаль только, что выходя из зала, слушая реплики, впечатления людей в толпе я понял, что 30% зрителей в зале не поняли сути происходящего на сцене..." Так, на жаль, в цьому Ви маєте рацію. Багато, дуже багато хто не зрозумів. Шкода... Якщо чесно, то я теж не одразу збагнув. :))) Дякувати жіночкам, які сиділи попереду, саме з їхнього шепотіння я ще до кульмінації дізнався ЩО саме відбувається. І сама ідея, сам зміст вистави - ГЕНІАЛЬНО!!! Можливо здогадатися самому, без сторонньої допомоги, було б набагато вразливішим, але й так я відчув просто таки неймовірне ЗАДОВОЛЕННЯ, ЗАХОПЛЕННЯ і НАСОЛОДУ від побаченого, почутого, відчутого серцем, душою і збагненного розумом. І, звісно ж, щира й велика подяка АКТОРАМ - за їхній внесок, за їхню душу, за їхній талант і за їхню віддачу.
Ответить | С цитатой
Kirill  (15.05.07 14:25): max

Посмотрел тему пару раз,не плохо... очень даже не плохо.. Сушко-потрясающа... но,честно говоря сам много не допонял... буду очень благодарен,если растолкуете,что означала клетка с яблоками и кульминационный брак?! За ранее благодарю
Ответить | С цитатой
Alexey  (13.05.07 02:32): Актеры-то держатся, но в украинском языке малёх путаются. Новая постановка - так себе, женщина вроде как четко понимает ситуацию, но тем не менее теряется в словах и не понимает зачем она там нужна... Ответить | С цитатой
FATAL ERROR  (05.02.07 21:20): до сих пор хожу под впечатлением и уже взял билеты что бы посмотреть еще раз .. не скажу правда что девушка была в таком же восторге как и я но для меня все происходящие на сцене было настолько знакомо, чувств переполняющую ету комнатушку поступки героев такое ощущение что ето все происходит со мной..
единственное что смущало так ето смех в зале в моменты когда мне казалось что кто-то ржавым гвоздем водит мне по сердцу ..

не понравилась излишняя как мне кажется суета актеров в попытках прикрыть тело ..

з.ы. всем падонкам и романтикам смотреть обязательно ето именно то чего вам не хватает ; )
Ответить | С цитатой
1 2
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте