Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Кімната Гретхен в Торбе
Регистрация Вход

Сб, 23 февраля 2019
16:30

УКР   ENG

АФИША

 

Кімната Гретхен в Торбе

Рок

Музична формація із загадковою назвою - алюзією на класичну історію Гете про Фауста, Мефистофеля й Маргариту-Гретхен - утворилася в «космічній столиці України» в 2006-му році. У травні того ж року гурт «КІМНАТА ГРЕТХЕН» (тоді ще - субпроект музикантів кількох альтернативних дніпропетровських колективів) дебютував в рідному місті, отримавши запрошення від організаторів всеукраїнського промо-туру київського гурту «ТОЛ». Незважаючи на те, що з часу першого виступу «КІМНАТИ ГРЕТХЕН» минуло не так багато часу, ознайомившись з сьогоднішнім матеріалом гурту, важко собі уявити цих молодих людей, розділяючих один концертний майданчик з такою важкою командою, як «ТОЛ».

Формація «КІМНАТА ГРЕТХЕН» сьогодні - це остаточно зформований колектив з трьох музикантів та невеликої, проте надійної команди однодумців, котрі надають посильну допомогу щодо технічного та креативного забезпечення, організації виступів, зв'язків з громадськістю...Загальну стилістичну спрямованість колективу можна визначити, як pop-rock, втім частина матеріалу більш тяжіє до таких напрямків як melodic emotional rock, indie, disco rock, new wave...

Антон Маузерр Кістрін - вокал, гітари, автор пісень
Олександр Михайлець - бас-гітара, бек-вокал
Дмитро «LeviN» Левін - барабани, перкусії

Для резерва мест
отправьте СМС на +38(050)567-73-77 с текстом "Кол-во + Ф.И.О."
Заказ столиков традиционно бесплатный.

Нет актуальных дат или событие в архиве.
Рок
     
Поделиться: Twitter LiveJournal Odnoklassniki


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши
Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте