Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Куда пойти » Театры и культурные центры
Регистрация Вход

Пт, 25 мая 2018
05:53

УКР   ENG

ТЕАТРЫ И КУЛЬТУРНЫЕ ЦЕНТРЫ

 
21.04.2017

Чарівний світ «Наталки Полтавки»! ПРЕМ`ЄРА!!!

27 квітня в Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки м. Кам’янського - ПРЕМ'ЄРА! Кам'янчани побачать на сцені найвідомішу національну п'єсу - музичну мелодраму Івана Котляревського «Наталка Полтавка».
Ще за часів Котляревського, майже 200 років тому, його дітище з успіхом гралося на кращих сценах неосяжної Російської імперії. З тих часів багато води сплило, але «Наталка Полтавка» незмінно залишається БРЕНДОМ УКРАЇНИ.
П'єса знала безліч сценічних втілень. Заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков обіцяє показати глядачам щось небачене раніше.
«Мені завжди здавалося, - каже постановник, - що п'єса недооцінена режисерами, що в ній багато нерозкритих моментів».
Сергій Анатолійович взявся розкрити їх за допомогою ефектної сценографії, оригінальних танців, хорового вокалу (серед вдалих знахідок - акапельний спів) і, звичайно ж, блискучої гри акторів.
Сценографію відрізняє витонченість, смак і образність. «Буде дуже багато повітря, - так кількома словами пояснює ідею художнього оформлення його автор, головний художник театру Ірина Кохан.
Перед балетмейстером Наталею Клішиною була поставлена задача створити танці, які б ЗАВОРОЖУВАЛИ. Судячи з побаченого під час репетиції, із завданням балет чудово впорався.
У постановці багато хорового співу. «Цього немає у Котляревського, немає номерів для хору і в опері Лисенка. Але у нас майже кожна арія головних героїв підтримується хором, - каже Сергій Анатолійович. - У нашому спектаклі хор - дійова особа, згідно з традиціями античного театру. Сподіваюся, що нам вдасться перенести глядачів у чарівний світ «Наталки Полтавки», глибоко схвилювати їхні серця».
Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте