Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
20:46

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Міськрада продовжує навчання підприємців в рамках програми розвитку малого і середнього підприємництва

Міськрада продовжує навчання підприємців в рамках програми розвитку малого і середнього підприємництва
Понад 50 безкоштовних семінарів, тренінгів та майстер-класів для підприємців міста провело з початку року управління розвитку підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради. Про це повідомили в самому управлінні.

Безкоштовні семінари відвідали понад 1, 5 тисячі підприємців, вони прослухали лекції досвідчених спеціалістів та бізнес - тренерів про фінансування бізнес-проектів, розвиток бізнесу в нинішніх умовах, збільшення прибутку і зниження витрат тощо. Навчання підприємців проводиться в рамках міської програми розвитку малого і середнього підприємництва.

В управлінні наголошують, що відвідати семінар може будь-який підприємець, для цього необхідно надіслати заявку на електронну адресу управління: Dnepr-office@rambler.ru, або звернутися за телефоном 726-33-25, семінари безкоштовні. Дізнатися про заплановані семінари та тренінги можна на головній сторінці сайту «Електронний Бізнес-центр» міської ради www.bc.dniprorada.gov.ua.

На сьогодні у Дніпропетровську зареєстровано близько 150 тисяч юридичних та фізичних осіб підприємців.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті