пн, 29 апреля 2024
15:40

БК «Прометей» одержал важнейшую победу в ВКТ Еврокубке

Баскетболисты из Слобожанского под Днепром в драматичном матче обыграли в Словении местную «Олимпию» - 90:83.

Для наших земляков эта победа очень важна!

Это была игра уже четвертого тура Еврокубка. Стартовав в турнире с победы, потом «Прометей» потерпел два поражения. Поднять дух команды могла только победа. И она была достигнута в упорной борьбе.

Подробней об игре в БК «Прометей» сообщили:

«25 жовтня «Прометей» провів виїзний матч у словенській Любляні із місцевою «Цедевітою-Олімпією».

Підопічні Ронена Гінзбурга зуміли здолали суперника із рахунком 90:83, перервавши серію із двох поразок та здобувши свою першу виїзну перемогу в сезоні Єврокубка .

Господарі майданчика розпочали впевненіше та виграли першу чверть, однак у другій 10-хвилинці «титани» надолужили відставання. Баскетболісти «Прометея» зуміли приборкати суперника та виграти чверть із різницею «+10», а на велику перерву піти навіть лідерами – 47:45. Переламним моментом став неспортивний фол новачка «Цедевіти-Олімпії» та гравця збірної Словенії Клемена Препелича, після якого «червоно-білі» почали впевненіше виглядати на обох сторонах майданчика.

Третю чверть «Прометею» також вдалося виграти та лише збільшити свою перевагу над суперником. А заключна чверть розпочалася із того, що «Цедевіта-Олімпія» зібрала чотири командних фоли за стартові півтори хвилини. Це і зіграло поганий жарт зі словенським колективом – «Прометей» не дозволив супернику перехопити ініціативу (хоч «Цедевіта-Олімпія» і зуміла скоротити відставання до двох очок) та довів матч до переможного для себе результату.

Дебют Клемена Препелича за «Цедевіту-Олімпію» в Єврокубку вийшов дуже успішним – 16 очок, 11 асистів та 3 підбирання, але й у «Прометея» було кому відповісти – Онджей Балвін відзначився 11 очками, 13 підбираннями та 5 асистами, додавши до цього ще й 2 блок-шоти. А найрезультативнішим гравцем нашої команди став Рональд Марч – 20 очок та 6 підбирань.

Далі на «Прометей» чекає зустріч із ВЕФ із Риги у Латвійсько-естонській лізі (цей матч буде зіграно 29 жовтня, в неділю, о 19:00), а у Єврокубку – домашній матч із лідером групи А «Парижем» (старт – 1 листопада о 19:00)».