БК «Прометей» победно стартовал в Европе

Баскетболисты из Слобожанского под Днепром с побед начали свои выступления в Латвийско-Эстонской лиге и ВКТ Еврокубке.

В этом сезоне БК «Прометей» - единственный клуб Украины, который представляет нашу страну на европейской арене.

В прошлом сезоне «Прометей» стал победителем Латвийско-Эстонской лиги. С победы он начал выступление и в этом сезоне, о чем в клубе сообщили:

«Прометей» на «Арені Рига» провів свій перший матч у новому сезоні Латвійсько-естонської баскетбольної ліги. Нагадаємо, що «титани» є чинними чемпіонами турніру та захищають свій титул. Українській команді вдалося здобути перемогу із рахунком 106:61.

У першій чверті «Віймсі» зумів нав'язати боротьбу «Прометею» та не відпустив український клуб в рахунку. Але вже в другій 10-хвилинці підопічні Ронена Гінзбурга суттєво додали в грі, демонстрували яскравий та швидкий баскетбол із мінімумом порушень правил та на велику перерву пішли із перевагою «+28»!

Третю чверть, в якій «Прометей» продовжував нарощувати свою перевагу, яскравим триочковим на останній секунді закрив Маркус Кін. У заключній 10-хвилинці підопічні Ронена Гінзбурга зуміли без проблем довести матч до перемоги.

Зазначимо, що участь в матчі взяв Калеб Агада, який впродовж підготовки до сезону відновлювався від травми. Також на паркет повернувся Іссуф Санон, який пропускав останні товариські зустрічі «Прометея» через ушкодження».

А на старте ВКТ Еврокубка (так теперь называется бывший Еврокубок 7 Дней) прометеевцы крупно обыграли «Гамбург»:

«Прометей» розпочав сезон Єврокубка переконливою перемогою над «Гамбургом».

4 жовтня, на «Арені Рига» український «Прометей» розпочав свій другий сезон у Єврокубку домашнім матчем проти «Гамбурга» із Німеччини. «Титанам» вдалося здобути перемогу із рахунком 97:77.

Підопічні Ронена Гінзбурга максимально жваво розпочали матч, зумівши показати хорошу атаку та швидко відірватись у рахунку, завершивши першу чверть із шаленою перевагою «+20». Друга чверть, у якій «Гамбург» зумів суттєво підтягнутися в рахунку, запам'яталася насамперед потужними данками нашого центрового Таі Одіасе. На перерву команди пішли за рахунку 54:42 на користь «Прометея».

У другій половині «титанам» вдалося вгамувати запал баскетболістів німецького клубу, виграти обидві чверті та довести матч до перемоги.

Другий рік поспіль команда Ронена Гінзбурга розпочинає сезон в Єврокубку з перемоги.

Далі на «Прометей» чекає два виїзди поспіль – вже в п'ятницю, 6 жовтня, команда зіграє проти естонської «Кейли» у ЛЕБЛ, а 10 жовтня у вівторок – проти турецького «Бешикташа» в другому турі Єврокубка».