Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Новости города и региона
Регистрация Вход

вт, 19 июня 2018
11:25
УКР   ENG
НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА  
21.04.2017

Знову у Дніпрі! Чоловічий Техаський Хор з концертним туром 22 квітня

Знову у Дніпрі! Чоловічий Техаський Хор з концертним туром 22 квітня

Знову у Дніпрі! Чоловічий Техаський Хор з концертним туром 22 квітня – незабутній вечір - початок о 17:00 та 19:00. Чекаємо на вас у Палаці Культури "Шинник".

Вхід вільний! Кожному у подарунок музичний диск. Запрошуємо вас та ваших друзів!

Техаський чоловічий хор,який у цьому році приїздить в Україну, виконає для вас християнські пісні, характерні для південної частини Сполучених Штатів, — пісні у стилі ґоспел (англ. «Євангелія») та спірічуелз (англ. «духовні пісні»).

Як видно із самої назви стилів, від початку це були пісні на біблійні сюжети, які співались здебільшого у середовищі темношкірих рабів, оскільки споконвічні історії про пригноблення та визволення, про скруту та порятунок, про дочасне торжество зла, нечестя і обману і подальшу повну перемогу добра і справедливості зачіпали душу за живе і виливалися з душі піснями. І як трапляється з усяким мистецтвом, що народжується людським серцем, ці пісні вийшли за межі оточення, в якому вони народилися, і стали співатися найрізноманітнішими людьми у самих різних обставинах. Бо виявляється, що страхи і сподівання, безвихідь і надія, потреба вищої цілі у житті — це речі, спільні для нас усіх, незалежно від раси, країни та епохи.

У цей Великодній час сподіваємося, що вечір хорового співу стане ще одним відлунням радості Христового Воскресіння, завдяки котрому людина може знати, що вона у цьому житті не сама, що із труднощів і негараздів є вихід, що життя може мати новий початок.

Техаський чоловічий хор приїздить до України за сприяння благодійної організації MGI, добре відомої в Україні завдяки проведенню шкіл практичної англійської мови. Крім того, завдяки зусиллям MGI в Україні декілька разів проходили тури музичних колективів зі США. До присутніх із коротким словом звернеться організатор туру хору Майкл Готт.

22 квітня о 17:00 та 19:00, м. Дніпро. Чекаємо на вас у Палаці Культури “Шинник”.

Довідки за тел.: (093) 202-71-54, (098) 101-28-45 або на сайті www.mgi4ua.com

Щиро запрошуємо і будемо раді зустрічі з вами. Сподіваємося, це буде незабутній для вас вечір.

Метки: хор, музыка

Другие новости раздела:

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте