Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Новости города и региона
Регистрация Вход

вс, 27 мая 2018
18:46
УКР   ENG
НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА  
25.02.2017

Майстерня «Над Дніпром»: перша і остання інсталяція

Майстерня «Над Дніпром»: перша і остання інсталяція

Приміщення колишнього радіозаводу «Весна» орендують переважно під склади чи офіси. Однак три роки тому у кімнаті з табличкою «Вентиляційна камера» з’явилася художня майстерня «Над Дніпром».

Зараз художники виїжджають з майстерні, тож вирішили зробити прощальну виставку-інсталяцію «Коридор/Присутність».

Андрій Соколенко, Сергій Алієва-Ковика, Андрій Карпович — три художника, різних за темпераментом, живопис від абстрактного до предметно-абстрактного і художньо-документального.

«Виставка — коротка історія перебування художників у цих просторах, — розповідає Андрій Соколенко. — По суті, це портрети інтер’єру, людей. Усе стає портретом, і цей коридор — також».

У створенні виставки було бажання відійти від традиційних способів подачі живопису, в інсталяції беруть участь і картини, і сама територія, що створює атмосферу.

«З усіма в цьому приміщенні були прекрасні стосунки, від охорони до прибиральниць. Ну художник, ну сантехнік — різниці немає, і це нормально», — каже Сергій Алієв-Ковика.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте