Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Ср, 23 мая 2018
18:02

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

medisum


23 августа 2017, 12:47

Природний газ подорожчав на торгах більше ніж на 5% в порівняні з ціною ресурсу минулого місяця – УЕБ

На ТБ "Українська енергетична біржа", пройшли чергові електронні біржові торги з реалізації природного газу, за результатами яких було продано весь виставлений обсяг. Так вчора, 16 серпня, 6 млн.м.куб. газу ресурсу вересня 2017 року які виставила на торги СП "Полтавська газонафтова компанія" (входить в структуру компанії "JKX Oil&Gas") були реалізовані за середньозваженою ціною 7 152,67 грн. за тис.м.куб з ПДВ, в той час як вже сьогодні, 17 серпня, ТОВ "Еско-Північ" (входить до "Burisma Holdings") реалізувала на торгах свої 5 млн.м.куб, ресурсу вересня за середньозваженою ціною 7 200,40 грн. за тис.м.куб з ПДВ.
Так, на сьогоднішній день котирувальна (середньозважена) ціна на природний газ ресурсу вересня 2017 року за результатами електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа" становить 7 174,36 грн./тис.м.куб з ПДВ, що на 5,4% більше за ціну, що склалася на біржі за природний газ ресурсу серпня 2017 року.
"На сьогодні ми бачимо, значний ріст попиту на фоні підготовки до опалювального сезону. Котирування на міжнародних хабах за останні дні показали ріст на 5-7%, сьогодні імпортний паритет для України складає 7 150 - 7 200 грн. за тис.м.куб. Ми задоволені сьогоднішніми торгами та очікуємо тендеру УТГ, який встановить для нашого ринку нову нижню межу ціни, від якої ринок буде відштовхуватись вже наступного місяця" - прокоментував результати торгів генеральний директор ТБ "УЕБ" Олександр Коваленко.
Також завтра, 18 серпня, ще 2,5 млн.м.куб природного газу ресурсу вересня 2017 року виставила на торги "УЕБ" ТОВ "Крафт Енерджи".
     
Последний раз редактировалось: 23.08.2017 16:15
Просмотров: 335
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте