Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Ср, 23 мая 2018
18:01

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

fundsolidaritycomua


20 июня 2017, 11:20

Сучасна олімпійська база – стадіон «Трудові резерви»

У Дніпрі тепер з'явилася нова сучасна олімпійська база – стадіон «Трудові резерви». Реконструйований Спортивний об'єкт чекав на свою капітальну реконструкцію понад 10 років і ось, нарешті, відбулося урочисте відкриття стадіону.
Сотні мешканців Дніпра стали свідками нового народження сучасної спортивної арени Дніпропетровщини. Нарешті,місто Дніпро може пишатися олімпійською базою, яка стане трампліном для становлення майбутніх переможців у різних видах спорту – вважають наші прославлені чемпіони. Стадіон Трудові резерви довгі роки знаходився в аварійному стані і потребував капітальної реконструкції. Тільки останнім часом завдяки ініціативі багатьох людей спортивний об'єкт вдалося перевести з балансу міністерства освіти у комунальну власність. Гроші на реконструкцію стадіону були виділені з Державного та обласного бюджетів.
А нове футбольне поле – це подарунок дніпровської обласної федерації футболу. Реконструкція спортивного об'єкта стала можлива завдяки зусиллям багатьох людей і перш за все президента федерації футболу України, народного депутата України Андрія Васильовича Павелко який доклав чимало зусиль для об'єднання багатофункціональних завдань необхідних для вирішення цього питання. Таким чином, стадіон Трудові резерви стане єдиною кращою легкоатлетичною ареною у Дніпропетровській області. 
Сучасні бігові доріжки і сектори для стрибків тепер дозволятимуть спортсменам ретельніше готуватися до змагань та досягати ще кращих результатів.  
А першою ластівкою на стадіоні вже 9-10 червня стануть відкриті обласні легкоатлетичні змагання серед юнаків. Окрім легкої атлетики на стадіоні дітлахи можуть спробувати свої сили у секціях баскетболу, футболу, боксу, настільному тенісі, важкій атлетиці та інших видах спорту.
Особливо радує майданчик з баскетболу. Одночасно тут зможуть займатися понад 500-600 чоловік. Розроблений і спеціальний графік, згідно якому юні спортсмени абсолютно безкоштовно щоденно тренуватимуться на цьому стадіоні.  
Відтепер шанси що Дніпропетровщина і Україна ще не раз пишатимуться успіхами наших спортсменів, які прославлятимуть рідну державу на світових спортивних аренах підвищаться .
Всі разом, об'єднуючи зусилля і любов до нашого міста , ми зможемо зробити наше улюблене місто Дніпро ще більш спортивним,кращим та привабливим.
МБФ Олександра Петровського "Солідарність"   


Просмотров: 399
Чтобы оставить комментарий вам необходима регистрация на сайте. Вход
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте