Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Вт, 24 апреля 2018
15:20

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

Radikalnaya


17 мая 2017, 12:27

Фінансовий комітет ВР вирішив звернутися до Президента України із закликом швидше подати кандидатуру на посаду голови НБУ - Рибалка

Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні вирішив звернутися до президента із закликом якнайшвидше внести кандидатуру на посаду голови Національного банку України.
За словами голови Комітету Сергія Рибалки, водночас, усі члени комітету наполягають на необхідності проведення публічного та повноцінного обговорення цієї кандидатури на комітетському засіданні.
«Ситуація у банківській системі насправді дуже складна. Тому ми з колегами по комітету прийняли рішення звернутися до Президента України із закликом якнайшвидше внести на розгляд Верховної Ради кандидатуру на посаду голови НБУ. Затягувати із цим призначенням не можна. Разом з тим усі члени комітету вважають вкрай важливим проведення публічного обговорення кандидатури, яку внесе Президент. Ніякої кулуарщини бути не може!» - каже Сергій Рибалка.
За його словами, кандидат на посаду голови НБУ повинен не просто мати власне бачення стратегії розвитку банківської системи, він повинен публічно викласти його перед депутатами та докладно відповісти на всі запитання членів профільного комітету. «Для нас надзвичайно важливо почути, як він бачить головні завдання Національного банку із розвитку економіки України. Щоб новий керівник був готовий до щоденної співпраці із Урядом та Верховною Радою», - сказав керівник профільного парламентського комітету.
Сергій Рибалка повідомив, що члени комітету вирішили до п’ятниці узгодити текст звернення до Президента України та одразу ж направити до президентської адміністрації.
Він також додав, що на думку фракції Радикальної партії, перед відставкою голова Національного банку повинна відзвітувати про усі свої дії на комітетському засіданні, а також – перед усією Верховною Радою.
Просмотров: 264
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте