Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorodской дозор
Регистрация Вход

Пт, 22 сентября 2017
00:21

УКР   ENG

GORODСКОЙ ДОЗОР

 
Нардеп Рибалка став главою Ради Національної ліги професійного боксу України
19.09.2017 10:03

Народний депутат України, член фракції Радикальної партії Олега Ляшка і голова Комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка обраний головою Ради Національної ліги професійного боксу України. Про це Рибалканаписав на своїй сторінці в Facebook.
«Мені було дуже приємно, що на засіданні Ради Національної ліги професійного боксу України одноголосним рішенням усіх членів мене обрали його головою. Для мене це велика честь, особливо тому, що на цю посаду мене рекомендував президент Національної ліги професійного боксу України, заслужений тренер Радянського Союзу, справжній метр українського боксу Михайло Михайлович Зав'ялов», - написав С. Рибалка.
Він також висловив подяку всім членам Ради Національної ліги професійного боксу України за довіру і підтримку його кандидатури. «Обіцяю, що соромно за мене не буде. Буду робити все, щоб розвивати український бокс і сприяти вихованню нових українських зірок світового боксу», - зазначив нардеп.
За його словами, бокс є національним видом спорту в Україні. «На сьогоднішній день ми вже маємо 10 чемпіонів світу з боксу. Наші боксери кращі в світі, адже в нашій державі видатні тренери з боксу. І ми повинні зробити все, щоб цей вид спорту успішно розвивався і далі, і щоб кожна бажаюча дитина могла займатися ним», - підкреслив новий голова Ради Національної ліги професійного боксу України.
Він також зазначив, що під час засідання Ради його члени також обговорили необхідність створення музею професійного боксу в Києві. «Щоб кожен український чемпіон міг виставити свої трофеї, щоб популяризувати цей вид спорту серед молодого покоління. Буду сприяти тому, щоб знайти можливості для реалізації цієї благородної мети», - резюмував С. Рибалка.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Ляшко-Гройсману: Дотації повинні отримувати фермери, а не олігархи!
14.09.2017 17:51

Змінити порядок надання компенсацій та дотацій аграріям вимагає фракція Радикальної партії. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко в парламенті. Політик обурився, що дотації, які його команда вибила для фермерів, пішли в кишені олігархів. Виступаючи за трибуною, він наочно продемонстрував, які яхти та маєтки були придбані за кошти селян.

«Оця яхта коштує 300 мільйонів доларів. Оцей маєток під Києвом коштує мільярд доларів. Власник всього цього олігарх та аграрний барон Косюк. Все це побудоване за дотації, призначені українським фермерам. Минулого року ми добилися, аби виділити 3 мільярди гривень дотацій аграріям, але уряд прийняв такий порядок, за яким 60% цих коштів отримує олігарх Косюк. При цьому фермери і 50 тисяч гривень не можуть отримати на корів. Уряд віддає мільярди компенсацій косюкам, аби вони купували яхти та маєтки, а в українському селі скоро корову днем з вогнем не знайдеш!», - наголосив Ляшко.

Разом із тим народний депутат закликав парламент підтримати аграрні законопроекти Радикальної партії, які істотно покращать життя селян.

«Ми звертаємось до українського парламенту з вимогою підтримати наш законопроект, яким запроваджується аграрно-сировинний збір. Отримані від цього кошти ми пропонуємо спрямовувати на дотації для підтримки тваринництва. Кожна сільська сім’я, яка утримує корову, повинна отримувати хоча б 5 тисяч гривень на рік від держави. Мільярди з державного бюджету повинні йти не на яхти та маєтки косюків, а відродження фермерства та тваринництва в Україні. Досить грабувати селян!», - підкреслив Ляшко.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Голова фінкомітету Рибалка проведе зустрічі в Мінфіні США та в МВФ
12.09.2017 13:34

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності, член фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка обговорить перспективи реформ в Україні з представниками Мінфіну США, Міжнародного валютного фонду і низки інших організацій у Вашингтоні. Про це сам Рибалка написав на своїй сторінці в Facebook.
«На цьому тижні на запрошення американських колег працюю в США. Програма вкрай насичена. В першу чергу планую обговорювати перспективи українських реформ, насамперед у фінансовій сфері. Нам дуже цікавий американський досвід, тому що Сполучені Штати – чи не найбільш розвинений фінансовий ринок в світі», - підкреслив політик.
Він також додав, що цікавиться думкою американських політиків, чиновників і представників громадського сектору щодо перспектив світової економіки і їхнім поглядом на українські реформи. «Цікаво також поговорити про внутрішньополітичну ситуацію в США», - додав депутат.
Сергій Рибалка також планує розповісти американським колегам «про системні напрацювання Радикальної партії з економічних реформ в Україні (промисловий і фінансовий пакети)».
«Планую зустрітися з сенаторами і конгресменами, які представляють обидві ключові партії. Заплановані зустрічі в Міністерстві фінансів США, Міжнародному валютному фонді (з директором і керівником місії по Україні), Міжнародному республіканському інституті (IRI, з директором по Євразії та керівником української програми), керівником Heritage Foundation і в Міжнародному центрі приватного підприємництва », - зазначив він.
Також заплановані зустрічі політика з відомими американськими журналістами.
«Нам потрібно мати більше союзників в світі. Мудрі державні діячі повинні постійно працювати над просуванням інтересів України в світі, потрібно вивчати світовий досвід і використовувати його для розвитку нашої країни», - підкреслив С. Рибалка.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Всего 25. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 9 | Следующая cтраница

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте