Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorodской дозор
Регистрация Вход

Вт, 23 января 2018
23:49

УКР   ENG

GORODСКОЙ ДОЗОР

 
Cергій Рибалка вимагає від керівництва СБУ пояснень стосовно інформації по викрадання біткоїнів у Анатолія Каплана
22.01.2018 11:36

Народний депутат України, екс-керівник фінансового комітету Ради Сергій Рибалка вимагає від голови СБУ Василя Грицака пояснень стосовно інформації про можливе викрадання працівниками спецслужби особистих біткоїнів (вид криптовалюти) з електронних гаманців засновника журналу про криптовалюти та блокчейн «Форклог (ForkLog)» Анатолія Каплана.
Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Звернувся з депутатським запитом до голови СБУ Василя Грицака стосовно обшуків у засновника журналу про криптовалюти та блокчейн «Форклог (ForkLog)» Анатолія Каплана та можливого викрадення його особистих біткоїнів (вид криптовалюти) з електронних гаманців співробітниками СБУ…З власного досвіду знаю, що нинішні силові структури та правоохоронні органи здатні на подібні злочини. Чекаю на відповідь та повідомлю, коли вона буде», - написав він.
При цьому депутат додав, що дізнався про ці події з матеріалу сайті «Економічна правда».
Слід зазначити, що Сергій Рибалка є ініціатором проекту Закону "Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні", у якому ключовий акцент зроблений саме на стимулювання розвитку ринку, а не тільки на його регулюванні державними органами.
Також, згідно із законопроектом, кріптобіржі повинні будуть отримати статус фінустанов, ліцензії на свою діяльність і нести відповідальність за ведення діяльності з порушенням ліцензійних умов.Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Ляшко-уряду: Де людям взяти гроші?
19.01.2018 11:45

Олег Ляшко під час години запитань до уряду зачитав звернення звичайних українців, яке вони надіслали у газету.

"Олексій Ксьондз із Миргорода на Полтавщині пише: безробіття, найнижчі зарплати у Європі, низька купівельна спроможність, життя на межі виживання, смертність перевищує народжуваність, а все тому, що влада турбується про народ тільки на словах, а на ділі дбає лише про себе. Надія Панченко із Томаківського району Дніпропетровської області написала, що у нашій країні рано говорити про справедливість і верховенство права, бо закон на боці тих, хто має гроші", - зачитав лідер Радикальної партії.

Політик закликав урядовців задуматись і змінити цю ганебну ситуацію.

"У мене запитання до вас: що ви скажете цим людям і мільйонам українців? Як їм працювати у рідній країні? Як їм заробляти гроші і годувати своїх дітей? Чи матимуть вони з вашою політикою майбутнє, перспективу і достойне життя? Я чекаю на вашу відповідь", - заявив Ляшко.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Сергій Рибалка: Будемо готові розглянути кандидатуру Смолія, коли ми почуємо відповіді на наші запитання
19.01.2018 11:41

Кандидат на посаду голови Національного банку Яків Смолій має представити на розгляд депутатів парламенту програму дій на посаді та бачення стратегії розвитку фінансово-банківської системи для призначення.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав екс-керівник фінансового комітету Ради, народний депутат Сергій Рибалка.
«Нарешті! Не пройшло й 9 місяців, як президент визначився із кандидатурою на пост голови Національного банку. Хоча загалом це добра звістка», - написав він.
«Цікаво знати від кандидата: якою він бачить стратегію повернення довіри та зміцнення банківської системи, що буде робити, щоб нарешті зрушити з місця реформи у фінансово-банківській сфері? З радістю послухаємо, як планує співпрацювати з профільним комітетом, фракціями та усім парламентом. Запросимо його на засідання і комітету, і фракції. Після відвертої розмови, коли ми почуємо розлогі відповіді на наші запитання, от тоді будемо готові до розгляду кандидатури у сесійній залі», - відзначив Сергій Рибалка.
При цьому Сергій Рибалка вважає, що перед розглядом кандидатури нового голови Нацбанку за свою роботу має відзвітувати Валерія Гонтарева.
«Однак, все ж, хотілося би почути звіт пані Гонтаревої про роботу. З трибуни парламенту, як і має бути», - зазначив він.
Як повідомлялося, президент Петро Порошенко пропонує парламенту призначити Якова Смолія главою Національного банку України.
Також у парламент внесена постанова, якою пропонується звільнити чинну голову Національного банку Валерію Гонтареву з займаної посади.Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Всего 46. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 16 | Следующая cтраница

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте