Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorodской дозор
Регистрация Вход

Пт, 20 апреля 2018
21:34

УКР   ENG

GORODСКОЙ ДОЗОР

 
Мільйони українців не живуть, а виживають через те, що влада не виконує закони, а лише підганяє їх під свої інтереси – Сергій Рибалка
26.03.2018 14:55

Однією з основних проблем сьогодення в Україні є тотальне небажання нинішньої влади виконувати закони на тлі постійних спроб змінювати законодавство для власних інтересів.
Про це у своєму блогу на «Обозреватель» написав екс-голова фінансового комітету парламенту, народний депутат Сергій Рибалка.
«Одна з основних проблем України, через яку мільйони простих українців не живуть, а виживають, – влада не виконує закони. А лише підганяє їх під свої інтереси», - написав він.
При цьому депутат навів приклад того, як у парламенті знайшли голоси аби змінити законодавство для призначення генерального прокурора, однак роками не можуть провести необхідні для економіки закони.
«Пам’ятаєте, як міняли закон під нинішнього генпрокурора? Швидко та нахрапом. І запросто знайшли голоси. А на закони задля зміцнення банківської системи і збереження у майбутньому мільярдів коштів державного бюджету та накопичень громадян голосів щоразу не вистачає», - зазначив Сергій Рибалка.
При цьому, суди завалені роботою, а слухання у справах вже планують майже на рік вперед, через затягування з призначенням суддів.
Ігнорування строків призначення на посади, на думку депутата, вже стало своєрідним інструментом чинної влади, який стосується найрізноманітніших сфер.
«Країна перетворилася на вічно виконуючих обов’язки – людей які не відповідають за свою роботу повною мірою. А плоди пожинають прості люди. Все починається з малого. Яких тільки "виконуючих" у нас за цей час не було – в.о. директора Департаменту з питань люстрації Мінюсту, в.о. голови Держгеонадра, в.о. голови "Укрзалізниці", в.о. голови Фонду держмайна. Можна згадувати ще міністрів аграрної, інформаційної політики, охорони здоров’я», - написав він, згадавши, окрім того, затягування з призначенням голови НБУ, Центральної виборчої комісії і т.д.
Екс-голова фінансового комітету вважає, що влада свідомо користується цим у власних інтересах.
«Згадаємо фінансовий напрямок. Майже рік не працювала Рада НБУ – бо влада просто не призначала нових членів. Адже ділити банківську систему безконтрольно під килимом було зручніше. Повноваження членів наглядових рад державних банків також закінчились 6 років тому! Скільки ми не закликали, владна більшість не поспішала їх призначати. Знову таки керують без контролю. А потім ми дивуємось, що за роки незалежності коштом платників податків туди влито 12 мільярдів доларів державних коштів. Як у прірву. І ніяких кредитів МВФ не потрібно. Лише треба перестати красти», - написав Сергій Рибалка.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Сергій Рибалка: В Україні про контрольну функцію парламенту майже забули
26.03.2018 14:53

В Україні потрібно посилити контролюючі функції парламенту, зокрема профільних комітетів Верховної Ради.
Про це у своєму блогу на «Обозреватель» написав екс-голова фінансового комітету парламенту, народний депутат Сергій Рибалка.
«У парламентів кожної демократичної країни є 2 основні функції – законотворча та контролююча. І цей контроль дієвий та ефективний, аж до початку процедури імпічменту президента, як було в США. Так само там значно серйозніші контрольні функції парламентських комітетів. У нас же в Україні про контрольну функцію парламенту майже забули. Вважаю, нам також потрібно значно посилювати роль комітетів Верховної Ради. Аби підвищити якість законотворчого процесу та контроль за діями виконавчої влади. Також необхідно ухвалити закони про імпічмент Президента та про спеціальні слідчі комісії», - написав він.
Натомість, як зазначив народний депутат, представники нинішньої влади, напередодні виборів, намагаються забрати під свій вплив будь-які контролюючі та владні важелі та фінансові потоки.
«Наполягаю: нам потрібно будувати дієву систему владних інститутів, аби вони виконували закон і працювали на добробут усіх громадян України, - написав він, зазначивши, що «Закон має виконуватись незалежно від прізвища того, хто буде президентом – Ляшко, Порошенко чи Тимошенко».


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Ляшко: Якщо продати частоти 4G по реальній ціні, можна буде не брати кредит МВФ
13.03.2018 14:30

4G-частоти, які продали в Україні операторам мобільного зв’язку за 200 мільйонів доларів, в інших країнах світу коштують мільярди доларів. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко з трибуни парламенту.
«У 2015 році 3G частоти продали за 10 мільярдів гривень. По тодішньому курсу це було 750 мільйонів доларів. Зараз продали за 5,5 мільярдів гривень. По нинішньому курсу – це 200 мільйонів доларів. Для порівняння, аналогічні частоти продані в Єгипті за 1,5 мільярди, в Тайланді – за 7 мільярдів, у Великій Британії – за 3 мільярди, в Туреччині – за 5 мільярдів, в Італії – за 5 мільярдів доларів. Тобто, ці частоти, які коштують мільярди доларів, продали за 200 мільйонів», - наголосив Ляшко.
Політик переконаний, що влада обікрала українців на 15 мільярдів гривень, значно занизивши стартову вартість 4G-частот.
«Мінімальна вартість частот повинна бути 4 мільярди гривень. Виставили на торги – за 260 мільйонів гривень. Тобто, у 15 разів занизили стартову ціну. В результаті, мінімум півмільярда доларів вкрали замість того, щоб направити до державного бюджету. Ми вимагаємо від уряду та правоохоронних органів вжити всіх заходів для того, щоб скасувати цю корупційну змову, повторно провести тендер і чесно продати частоти. В результаті чесного тендеру український бюджет може отримати мільярд доларів замість 200 мільйонів, які дали нам сьогодні, як подачку. Замість того, щоб гроші йшли в кишені корупціонерів, вони повинні йти до державного бюджету і служити українцям», - підкреслив народний депутат.
Олег Ляшко вважає, що вкрадені гроші Президент Порошенко, який особисто контролював хід торгів, планував витратити на свою виборчу кампанію. Крім того, підкреслив лідер РПЛ, голова Нацкомісії з питань регулювання у сфері зв’язку Животовський – виходець із однієї з компаній Порошенка. Фракція РПЛ вимагає від НАБУ розслідувати цю мегакорупцію і притягнути до відповідальності винних.
«Якщо нинішня грабіжницька влада цього не зробить, українці, я вам гарантую, коли ми прийдемо до влади, то проведемо повторний тендер і мільярди доларів, які вкрали у вас, ми повернемо до державного бюджету. Ми витрусимо за горло тих, хто вкрав ці гроші. В умовах, коли йде війна, а люди рахують кожну копійку, красти мільярди доларів на корупційних схемах – це злочин та мародерство», - звернувся до українців Ляшко.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Всего 60. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 20 | Следующая cтраница

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте