Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorodской дозор
Регистрация Вход

Вc, 24 июня 2018
11:43

УКР   ENG

GORODСКОЙ ДОЗОР

 
Мы должны создать в Днепре партию-магнит – Сергей Рыбалка
11.06.2018 10:46

9 июня, в театре им. Шевченко состоялась конференция Днепровской городской организации Радикальной партии. На нее съехалось более 800 человек со всей области. На мероприятии были избраны руководящие органы и глава Днепровской городской организации Радикальной партии.
Народный депутат, глава Днепропетровской областной организации РПЛ Сергей Рыбалка рассказал, какие первоочередные задачи стоят перед руководством городской организации.
«Это создание приемных Радикальной партии по всему городу, возобновление работы Самарской районной организации, развитие деятельности отделений РПЛ в других районах Днепра. В перспективе – создание фракции в горсовете и превращение партии в одно из самых влиятельных и авторитетных в Днепре. Мы должны создать в Днепре партию-магнит, к которой присоединяются и молодежь, и старшее поколение, и работники заводов, и врачи, и предприниматели.
Наша цель – доказать людям, что именно Радикальная партия стоит на страже их интересов, борется с бедностью. У РПЛ есть своя программа экономических преобразований – промышленный пакет реформ. Благодаря реализации данной программы мы сможем повысить качество жизни всех украинцев», - сказал он.Комментарии: 0 | Оставить комментарий

На виборах в ОТГ Дніпропетровської області Радикальна партія Ляшка знову увійшла в трійку лідерів - Сергій Рибалка
30.04.2018 12:37

Незважаючи на тотальні порушення і найширше використання адміністративного ресурсу з боку влади на виборах в окремих територіальних громадах в Дніпропетровській області Радикальна партія Олега Ляшка знову зайняла впевнене третє місце.
Про це в інтерв'ю журналістам заявив народний депутат України, член фракції Радикальної партії Сергій Рибалка.
За його словами, це вже треті вибори поспіль, в яких його партія виходить в його рідній області на третє місце, незважаючи на масові порушення з боку влади.
Сергій Рибалка заявив, що в Личково у кандидата на посаду голови РПЛ Хосрова Гусейнова влада за допомогою каруселей та інших грубих порушень вкрала перемогу. «В результаті він зайняв друге місце. За кількістю депутатів в Личково Радикальна партія також вийшла на друге місце », - сказав народний депутат України.
За його даними, в Перещеринський та Піщанський ОТГ РПЛ посіла третє місце, а в Чумаках поки йде перерахунок голосів.
Сергій Рибалка заявив, що буде домагатися розслідування з приводу масових порушень. За його словами, проходили голосування за межами виборчої дільниці, наприклад, на капоті автомобіля; невідомі особи під виглядом журналістів намагалися втручатися у виборчий процес під час голосування на виборчих дільницях.
«Напередодні виборів, в «день тиші», від імені влади відбулися концерти народної артистки України Алли Кудлай. Людей пригощали алкогольними напоями. Напередодні і в день виборів селянам спеціально стали виплачувати орендну плату за користування паями, таким чином також впливаючи на результати їх голосування. Влада тиснула на вчителів, щоб вони забезпечили потрібні їй результати виборів», - сказав народний депутат від Радикальної партії.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Мільйони українців не живуть, а виживають через те, що влада не виконує закони, а лише підганяє їх під свої інтереси – Сергій Рибалка
26.03.2018 14:55

Однією з основних проблем сьогодення в Україні є тотальне небажання нинішньої влади виконувати закони на тлі постійних спроб змінювати законодавство для власних інтересів.
Про це у своєму блогу на «Обозреватель» написав екс-голова фінансового комітету парламенту, народний депутат Сергій Рибалка.
«Одна з основних проблем України, через яку мільйони простих українців не живуть, а виживають, – влада не виконує закони. А лише підганяє їх під свої інтереси», - написав він.
При цьому депутат навів приклад того, як у парламенті знайшли голоси аби змінити законодавство для призначення генерального прокурора, однак роками не можуть провести необхідні для економіки закони.
«Пам’ятаєте, як міняли закон під нинішнього генпрокурора? Швидко та нахрапом. І запросто знайшли голоси. А на закони задля зміцнення банківської системи і збереження у майбутньому мільярдів коштів державного бюджету та накопичень громадян голосів щоразу не вистачає», - зазначив Сергій Рибалка.
При цьому, суди завалені роботою, а слухання у справах вже планують майже на рік вперед, через затягування з призначенням суддів.
Ігнорування строків призначення на посади, на думку депутата, вже стало своєрідним інструментом чинної влади, який стосується найрізноманітніших сфер.
«Країна перетворилася на вічно виконуючих обов’язки – людей які не відповідають за свою роботу повною мірою. А плоди пожинають прості люди. Все починається з малого. Яких тільки "виконуючих" у нас за цей час не було – в.о. директора Департаменту з питань люстрації Мінюсту, в.о. голови Держгеонадра, в.о. голови "Укрзалізниці", в.о. голови Фонду держмайна. Можна згадувати ще міністрів аграрної, інформаційної політики, охорони здоров’я», - написав він, згадавши, окрім того, затягування з призначенням голови НБУ, Центральної виборчої комісії і т.д.
Екс-голова фінансового комітету вважає, що влада свідомо користується цим у власних інтересах.
«Згадаємо фінансовий напрямок. Майже рік не працювала Рада НБУ – бо влада просто не призначала нових членів. Адже ділити банківську систему безконтрольно під килимом було зручніше. Повноваження членів наглядових рад державних банків також закінчились 6 років тому! Скільки ми не закликали, владна більшість не поспішала їх призначати. Знову таки керують без контролю. А потім ми дивуємось, що за роки незалежності коштом платників податків туди влито 12 мільярдів доларів державних коштів. Як у прірву. І ніяких кредитів МВФ не потрібно. Лише треба перестати красти», - написав Сергій Рибалка.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Всего 62. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 21 | Следующая cтраница

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте