Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorodской дозор
Регистрация Вход

Сб, 18 ноября 2017
08:29

УКР   ENG

GORODСКОЙ ДОЗОР

 
Ляшко пропонує списати половину суми боргу по валютним кредитам
16.11.2017 15:46

Радикальна партія знає, як вирішити проблему валютних позичальників. Політики пропонують списувати їм половину боргу за рахунок державних коштів, решту – реструктуризувати на 10-15 років. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко. Він обурюються тим, що десятки тисяч українських родин стали заручниками некомпетентної політики влади.

«Через злочинну діяльність Нацбанку українцям колись дозволили брати кредити в валюті. Люди взяли собі житло і вже тричі переплатили за нього, бо стався обвал національної валюти. І сьогодні ці люди фактично є заручниками непрофесійної антиукраїнської роботи НБУ та продовжують нести це боргове ярмо», - наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ вимагає негайно розглянути законопроект у парламенті і вирішити проблему валютних позичальників.

«Ми пропонуємо, щоб позичальникам, які брали валютні кредити для придбання житла, списали половину боргу. Іншу частину заборгованості ми пропонуємо реструктуризувати на 10-15 років. Проте в будь-якому випадку ми вимагаємо встановити заборону на виселення із кредитного житла валютних позичальників», - підкреслив народний депутат.

Крім того, Олег Ляшко підтримав створення реєстру кредитних історій, але запропонував свої правки.

«На відміну від урядового законопроекту, ми пропонуємо заносити до реєстру кредитних історій не від нуля і більше гривень, а від 500 тисяч гривень. Щоб інформація про людину, яка залізла в борг по картці на 200-300 гривень, не потрапляла до цього реєстру», - пояснив Ляшко.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Сергій Рибалка: «Владі потрібен «ручний» фінансовий комітет»
16.11.2017 15:32

«Владі потрібен «ручний» фінансовий комітет, аби ніхто більше не говорив про відсутність голови Національного банку протягом останніх семи місяців, щоб не добивалися більше проведення системних реформ у фінансово-банківському секторі», – пояснив Сергій Рибалка свою відставку з посади голови фінансового комітету, виступаючи з парламентської трибуни.
За словами народного депутата, йому є чим пишатися за час керівництва фінансовим комітетом.
«Ми розробили Стратегію розвитку банківської системи України до 2020 року, а також низку законопроектів: про Національний банк, про Фонд гарантування вкладів, про державні банки. Ми досі вимагаємо від Міністерства фінансів Стратегію розвитку державних банків, яких вже 60% на ринку. Але владі сьогодні не потрібні реформи. Яскравим свідченням цьому є відсутність в парламенті Міністра фінансів під час розгляду урядового законопроекту про кредитний реєстр», – наголосив Сергій Рибалка.
«Я неодноразово наполягав на тому, що законопроект про кредитний реєстр має бути обов’язково розглянутий. Адже в банках має бути якомога менше поганих кредитів, і вони мають знати, кому видають гроші», – додав С.Рибалка.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Ляшко: Треба повернути людям 40 мільярдів гривень, вкрадених Фірташем, Бойком і Льовочкіним
06.11.2017 09:29

Замість субсидій – масштабна енергомодернізація. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112 Україна». Саме тому радикали подали зміни до проекту держбюджету, де пропонують встановити видатки на енергомодернізацію на рівні, не менше 10% від фінансування субсидій.

«На 2018 рік планується 66 мільярдів гривень на субсидії, натомість на енергомодернізацію – лише 800 мільйонів. Це неправильно. Адже кошти платників податків, з яких формуються субсидії, йдуть у кишені олігархів – власників теплокомуненерго. Треба припинити цю халяву і незаконне збагачення олігархів за рахунок українців. Тому ми пропонуємо спрямовувати кошти не на субсидії, а на енергомодернізацію – заміну котлів, вікон, дверей, теплотрас. За рахунок цих заходів вартість тарифів знизиться мінімум вдвічі», - наголосив Ляшко.

Народний депутат переконаний, що із збільшенням видатків на субсидії влада консервує бідність.

«З такими темпами ми скоро весь бюджет будемо віддавати на субсидії замість того, щоб спрямовувати ці кошти на дитсадки, школи, будівництво доріг та житла для молоді, підвищення пенсій і зарплат. Наша влада проводить політику проїдання та консервації бідності. Якщо у них є 70 мільярдів на субсидії, то нехай зарплати піднімуть. Людям треба не подачки від держави, а нормальні зарплати. Тоді не буде потреби у цих субсидіях», - впевнений лідер РПЛ.

Крім енергомодернізації для зниження тарифів Олег Ляшко пропонує збільшити видобуток власних енергоносіїв.

«За імпортний газ і навіть за власний ми платимо по ціні німецького хабу. Від цього і такі тарифи на газ для населення. Ми вимагаємо скасувати рішення уряду, яке прив’язує наш газ до німецького хабу. Також треба створювати сприятливі умови для інвестицій та знижувати податки. Хай інвестори приходять, бурять свердловини і видобувають газ. А зараз який дурак принесе сюди гроші, якщо бачить, що немає гарантій їх повернення?. Крім того, ми вимагаємо повернути газорозподільчі мережі у власність держави, щоб олігархи Фірташ, Льовочкін і Бойко не наживалися на українцях», - підсумував Ляшко.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Всего 35. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 12 | Следующая cтраница

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте