Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorodской дозор
Регистрация Вход

Вc, 28 мая 2017
09:44

УКР   ENG

GORODСКОЙ ДОЗОР

 
Ляшко вимагає підняти закупівельну ціну на молоко до 5 гривень
24.05.2017 17:01

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від уряду встановити ціну на молоко не нижче 5 гривень за літр. Про це політик заявив з трибуни Верховної Ради.

«Корівка на селі годує цілі сім’ї, але селяни з усієї країни жаліються мені, що ціна на молоко впала із 5 гривень до 3,80 гривень за літр при тому, що ціни на продукти, комуналку, ліки та все інше ростуть. 3,80 гривень за літр молока – це дешевше, ніж пляшка мінералки. Це неприпустимо. Тому ми звертаємося до уряду з вимогою врегулювати ціну на молоко та встановити мінімальну хоча б 5 гривень за літр», - підкреслив політик.

Олег Ляшко зазначив, що уряд багато говорить про підтримку села, але в реальності її немає.

«У цьому році передбачено мільярди гривень дотацій для сільгоспвиробників. І хто їх отримує? – латифундисти і транснаціональні корпорації. Жодної копійки до селян не доходить. Більше того, люди не можуть взяти кредити в банку на паливно-мастильні матеріали, посівну продукцію, добрива. Ніхто не відшкодовує і вартість дорогезних кредитів, які беруть селяни в комерційних банках», - обурився народний депутат.

Олег Ляшко закликав державу підтримувати виробників сільгосптехніки, щоб зробити її доступною для фермерів.

«Харківський тракторний завод, Кропивницький машинобудівний завод, Білоцерківський машинобудівний завод та багато інших по всій Україні хоч копійку отримали державної підтримки? Звісно, ні. Це означає, що наша сільськогосподарська техніка не доступна для села. Натомість, влада хоче продавати землю, розказуючи, що в селі буде рай, щастя і всі купатимуться, як вареники в маслі. Це брехня! Влада хоче перетворити українських селян на батраків!», - акцентував увагу лідер РПЛ.

Саме тому фракція Радикальної партії пропонує прийняти зміни до Конституції та визначити основою аграрного устрою держави фермерські господарства.

«Головним господарем на українській землі має бути український селянин. Ми вимагаємо невідкладно прийняти наш проект змін до Конституції і навічно закріпити землю за українськими фермерами», - підсумував Ляшко.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Ляшко: Закриття лікарень - не медична реформа, а геноцид
19.05.2017 12:26

Українцям потрібна реальна медична реформа, а не та імітація, яку проводить нинішня влада. На цьому наголосив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко. «Українці помирають лише тому, що вчасно не можуть отримати медичну допомогу, адже, повинні останнє винести з хати, аби полікуватися чи зробити операцію», - підкреслив політик. Олег Ляшко додав, що мета медичної реформи має бути одна – доступність та якість медичних послуг. «В розумінні влади, медична реформа – це закриття медзакладів та скорочення чисельності медпрацівників. Внаслідок цього люди позбавлені можливості отримувати навіть мінімальну медичну допомогу. Це неприпустимо. Тому ми боротимемось, аби українці отримували якісне та доступне лікування», - підсумував лідер РПЛ.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Ляшко вимагає негайно повернути газорозподільчі мережі до державного управління
19.05.2017 12:23

Нацкомісія з питань регулювання ринку комунальних послуг готує нову аферу із запровадження абонплати за газ. Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко з трибуни парламенту. «Пам’ятаєте, як більше місяця тому НКРЕКП запровадило абонплату за газові лічильники, щоб кожна українська сім’я платила десятки мільярдів гривень в кишені олігархів Фірташа, Бойка та Льовочкіна? Мільйони людей піднялися і ми разом добилися скасування цього рішення. За нашою інформацією, НКРЕКП готує нове рішення про впровадження абонплати за газ», - підкреслив політик. Олег Ляшко наголосив, що фракція Радикальної партії не допустить чергового обману українців у газовій сфері. «Ми вимагаємо від уряду та НКРЕКП прибрати свої брудні руки від кишень українців. Досить грабувати людей! Ми вимагаємо негайно повернути під державне управління газорозподільчі мережі, що належать народу, якими десятки років безоплатно користуються Фірташ, Льовочкін і Бойко. За гроші від цих газорозподільчих мереж вони фінансують антиукраїнську діяльність, сепарський телеканал «Інтер» та підкуповують владу. Ціна на газ у 7 тисяч гривень – це плата українців за корупцію на газовому ринку», - підкреслив лідер РПЛ.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Всего 58. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 20 | Следующая cтраница

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте