Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorodской дозор
Регистрация Вход

Вт, 23 мая 2017
00:26

УКР   ENG

GORODСКОЙ ДОЗОР

 
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ПРЕЗЕНТУВАЛА СТРАТЕГІЮ ЗВІЛЬНЕННЯ ДОНБАСУ
17.02.2017 19:52

Радикальна партії презентувала Стратегію щодо звільнення, деокупації, десепаратизації тимчасово окупованих територій та їх економіко-правової інтеграції до складу Соборної України.
У зв'язку з торгівельною блокадою Донбасу, що є наслідком бездіяльності влади та її самоусунення від вирішення проблеми протягом останніх трьох років, в Україні склалася вкрай вибухонебезпечна ситуація, якою може скористатися агресор.
Щоб цьому запобігти, закликаємо обидві сторони конфлікту - і активістів-патріотів, і представників влади - негайно зібратися в українському парламенті для напрацювання законодавчих механізмів врегулювання ситуації.
Нагадаємо, що саме Верховна Рада двічі рятувала країну під час політичних криз у 2004 та у 2014 роках. Цього разу парламент знову має стати політичним майданчиком для знаходження компромісу і пошуку шляху порятунку країни. Розкол у суспільстві щодо торгових відносин з окупованими територіями може мати наслідки ще більш небезпечні, ніж економічні наслідки блокади вугілля. Країну починає "штормити" на кшталт подій сторічної давнини, коли конфлікти українців між собою стали причиною втрати Української державності, що призвело до мільйонів жертв українців від більшовицького терору.
Ми пропонуємо напрацювати та ухвалити пакет документів, що стосуються врегулювання відносин з тимчасово окупованими територіями. А саме:
1. Проект Постанови про створення ТСК по розслідуванню зловживань в зоні АТО та економічних зв'язків з тимчасово окупованими територіями.
2. Законопроект про врегулювання питання про порядок переміщення товарів і осіб через лінію розмежування.
3. Доопрацьований проект закону про окуповані території.
4. Законопроект про націоналізацію майна агресора.
5. Законопроект про націоналізацію тих підприємств сфери теплопостачання, які відмовляютья проводити переобладнання на інший тип вугілля.
6. Проект Постанови про звернення до нової Адміністрації США про виконання даних Україні гарантій безпеки та територіальної цілісності згідно з Будапештським меморандумом.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Сергій Рибалка: «Влада почала чергову хвилю незаконного тиску на мене»
17.02.2017 11:30

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка заявив про тиск на нього з боку Генпрокуратури і СБУ.
«Сьогодні представники Генпрокуратури і СБУ увірвалися в офіс Дніпропетровського обласного відділення Радикальної партії Олега Ляшка і в центральний офіс корпорації S. Group, яка належить моїй сім'ї. Проводять обшуки вдома у співробітниці корпорації Галини Елисеївої, у якій двоє немовлят. Проводяться також обшуки у мого штатного помічника, як народного депутата, Карини Бабій», - заявив Сергій Рибалка. Він повідомив, що корпорація S. Group є українським виробником, і вона сумлінно платить податки і створює робочі місця в такий складний для країни час.
За словами голови фінансового комітету, у нього сьогодні було заплановано ряд заходів в Дніпрі, зокрема проведення особистого прийому громадян, нараду з депутатами Дніпропетровської обласної ради від Радикальної партії, а також з партійним активом. Всі ці заходи були зірвані.
«Це четвертий обшук за останні три роки. Це відбувається кожен рік. А почалося все ще за часів Януковича, коли вся корумпована владна машина намагалася «віджати» бізнес моєї сім'ї. Сьогодні вони хочуть зламати опозиційного політика. Впевнений, що це робиться напередодні чергових важливих голосувань у парламенті. Ознайомившись з постановою про обшук, стає зрозумілим, що ця влада діє, як і попередня. Нічого не змінилося. Повние свавілля і беззаконня. Як привід для тиску використовуються старі сфальсифіковані справи, відкриті ще за режиму Януковича. Це абсурд! Їх закрили за відсутністю будь-якого складу злочину. Тоді шукали - шукали і нічого не знайшли! Тепер у них стоїть завдання щось знову сфабрикувати», - зазначив Сергій Рибалка.
Він переконаний, що те, що сьогодні відбувається, є політичним тиском на нього як представника опозиційної Радикальної партії і на всю партію за їх принципову позицію. «За мою критику, як голови фінансового комітету Верховної Ради, дій Національного банку. Нашої принципової позиції щодо змін до Кримінально-процесуального кодексу, які хоче сьогодні протягнути Генеральна прокуратура для того, щоб кожного українця можна було без суду і слідства посадити до в'язниці », - заявив Сергій Рибалка.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Сергій Рибалка: «Новий законопроект – крок до стимулювання кредитування»
06.02.2017 14:53

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект щодо підвищення довіри між банками та їх клієнтами (№6027), який направлений на стимулювання кредитування національної економіки. Про це заявив Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка, коментуючи внесену ним законодавчу ініціативу.
За його словами, чинне українське законодавство має низку прогалин, які гальмують кредитування. Сергій Рибалка підкреслив, що зараз банківська система має достатню ліквідність, але кошти банків давно не спрямовуються на довгострокове кредитування. Постійне зростання частки поганих активів в портфелях банків призводить до нарощування резервів та докапіталізації банківських установ. Але у їхніх власників немає для цього достатньо коштів.
«Така ситуація негативно позначається на функціонуванні банківської системи та економіки України в цілому. Водночас, це погано впливає на результати фінансової діяльності банків, створює складнощі для кредиторів і позичальників, знижує довіру населення до банківської системи та унеможливлює відновлення кредитування реального сектору економіки України. Щоб змінити ситуацію необхідно захистити права як споживачів фінансових послуг, так і кредиторів», – зауважив Сергій Рибалка.
Політик констатував, що через відсутність ефективних механізмів повернення коштів у банківську систему України, обсяги надання банківських кредитів в Україні різко знизились. «Банківське кредитування є індикатором економічного стану держави, фактично це основа для розвитку всіх секторів економіки. Разом з цим, вплив обмеженого доступу до фінансування є дуже сильним, особливо під час нинішньої складної економічної ситуації. Компаніям потрібні кошти для фінансування оборотного капіталу та інвестицій. Це одна з головних умов для відновлення економіки. Запропонований законопроект повинен зняти системні перешкоди на шляху відновлення кредитування», – сказав Сергій Рибалка.
Він зазначив, що прийняття законопроекту дозволить зменшити ризики на всіх стадіях кредитування.
«Сподіваюсь, що реалізація закону зменшить обсяг проблемних кредитів у майбутньому. Зменшення ризиків банків має здешевити кредити для підприємств і громадян. Дешеве кредитування є одним з головних факторів економічного зростання. А це є головною метою всіх органів влади задля зростання добробуту населення України», – наголосив Сергій Рибалка.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Всего 185. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 62 | Следующая cтраница

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте