Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorodской дозор
Регистрация Вход

Ср, 29 марта 2017
10:14

УКР   ENG

GORODСКОЙ ДОЗОР

 
Українська енергетична біржа проторгувала 40,5 тис. тонн нафтопродуктів ТЕРМ-контрактами та майже 9 тис. тонн скрапленого газу
28.03.2017 12:21

У понеділок 20 березня 2017 року, на Українській енергетичній біржі було проведено електронні біржові торги UGVD-7 з продажу нафтопродуктів в режимі торгівлі диференціалами (ТЕРМ-контракти). За результатами торгів, всього було реалізовано 40,5 тис. тонн нафтопродуктів з яких 31,5 тис. тонн – бензини різних марок, а 9 тис. тонн – дизельного палива. Всі нафтопродукти вироблені за стандартами EURO-5 на Щебелинському НПЗ.
Середньозважена премія на бензин А-95-Євро5-Е5, залізниця/автотранспорт склала $6,67/т, а на дизельне паливо Євро5, залізниця/автотранспорт премія сформувалася на рівні $31,63/т. На бензин А-92-Євро5-Е5, залізниця/автотранспорт, дисконт ціни залишився на стартовому показнику $-25/т.
У четвер, 23 березня 2017 року, на Українській енергетичній біржі було проведено біржові торги скрапленим газом LPG-230317 загальним обсягом майже 9 тис. тонн. За результатами торгів, було реалізовано 2 163 тонн скрапленого газу за середньозваженою ціною 16 406,99 грн/т з типом доставки - автотранспорт, а також 6 800 тонн скрапленого газу за середньозваженою ціною 15 539,94 грн/т, що відвантажується залізницею.
"Успішні та активні торги ТЕРМ-контрактами УГВ – це яскраве свідчення того, що ринок повірив у високу якість продукції Шебелинского НПЗ. Біржові торги диференціалами надають можливість виробникам спланувати свою діяльність щодо реалізації, а споживачі заздалегідь забезпечують свої потреби у якісному паливі. Перші торги ТЕРМ - контрактами відбулися в минулому році, на сьогодні ми вже реалізували понад 300 тис. т нафтопродуктів та сподіваємось, що таку практику реалізації будуть переймати всі учасники ринку. Також ми вітаємо активізацію на ринку скрапленого газу, що дозволяє сформувати ринковий індикатив ціни та підвищити прозорість його функціонування", – прокоментував результати біржових торгів на УЕБ генеральний директор Олександр Коваленко.
Нагадаємо, Українська енергетична біржа запровадила біржові торги ТЕРМ-контрактами на нафтопродукти 5 вересня 2016 року.


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

ProZorro і бізнес. Або «як заробити на державі?»
21.03.2017 17:24

1 серпня 2016 року Україна змінилася назавжди і навряд чи колись буде такою як раніше. Це слова одного чиновника після введення в дію нової системи державних закупівель Prozorro. Що він мав на увазі і чи справді прозорі закупівлі можуть змінити країну?
Річ у тім, що зміни відбулися відразу у двох сферах життєдіяльності країни: чиновницькій і бізнесовій. Відтепер поняття чиновник означає зовсім інше ніж раніше. Відтепер це не той хто отримує «відкати» за паперові тендери, не той хто не ходить по декілька місяців у касу по заробітню плату, бо «лівого» доходу з головою вистачає на життя, але той чиї дії може побачити кожен і відслідкувати кожну копійку державних коштів ним витрачену. Prozorro зробило цю посаду «не модною».
З бізнесом все набагато цікавіше. Як виявилось, систему публічних закупівель можна використовувати і як ефективний інструмент для розширення ринків збуту та пошуку нових партнерів.
«1 квітня цього року виповнюється рівно рік як вступив у дію Закон України «Про публічні закупівлі» в частині впровадження електронних торгів. Зі стартом Prozorro почав відбуватися колосальний перерозподіл у сфері бізнесу. Раніше продавати державі могли тільки люди з так званого «закритого клубу». Тільки ті у кого є зв’язки та підхід до чиновників та керівників державних підприємств. Відтепер продавати свої товари продукти чи послуги державі може кожен бажаючий. Це величезний ринок збуту об’ємом понад 400 мільярдів гривень. І все що потрібно для виходу на цей ринок, це зареєструватись на електронному майданчику, а це абсолютно безкоштовно та займає декілька хвилин», - говорить Олексій Власенко, директор майданчика «Українська універсальна біржа».
Отже, як говорять деякі учасники, що встигли прийняти участь в тендерах, якщо Ви ще не взяли ProZorro на озброєння, то повинні розуміти, що рано чи пізно це зроблять конкуренти. Тож приймайте участь в тендерах і перемагайте!


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Softkey.ua приглашает на вебинар «Покоряем сразу 3 высоты офисной эффективности с новым ABBYY FineReader 14!»
10.03.2017 13:26

Компания «Софткей-Украина» приглашает на вебинар «Покоряем сразу 3 высоты офисной эффективности с новым ABBYY FineReader 14!». Вебинар будет полезен руководителям компаний и подразделений, операционным директорам, финансовым директорам и всем, кто имеет дело с бумажными или PDF-документами. Вебинар состоится 22 марта в 10:00 (по киевскому времени).
Работаете с бумажными или PDF-документами? Сделайте свою работу легче и эффективнее посредством ABBYY FineReader 14! Какие офисные задачи вам поможет решить FineReader 14? Обзор и демонстрация функциональных возможностей этого OCR-решения состоится в рамках вебинара «Покоряем сразу 3 высоты офисной эффективности с новым ABBYY FineReader 14» (22.03.17).

Приглашаем руководителей компаний и подразделений, операционных директоров, финансовых директоров и всех, кто имеет дело с бумажными или PDF-документами! Вебинар состоится при поддержке ABBYY Украина.

Вебинар проведет Юрий Короткевич, продакт-менеджер, десктопные продукты ABBYY, компания «ABBYY Украина».

Регистрация на вебинар обязательна и будет открыта до 20 марта по ссылке: https://company.softkey.ua/pokoryaem-srazu-3-vysoty-ofisnoj-effektivnosti-s-novym-abbyy-finereader-14-vebinar/?utm_source=medisum&utm_campaign=finereader14_vebinar_220317
Все зарегистрированные накануне вебинара получат Инструкцию, как подключиться.

С вопросами о правилах лицензирования, покупке и настройке программных продуктов ABBYY нужно обращаться в компанию «Софткей-Украина» по телефону: +380(44)377-73-17 или электронной почте: info@softkey.ua


О компании «Софткей-Украина»

ООО «Софткей-Украина» (www.softkey.ua) - украинская компания, которая была основана 19 сентября 2003 года. Это первый в Украине специализированный интернет-магазин лицензионного программного обеспечения. Отличительной чертой магазина является самый широкий каталог программ в Украине: от антивирусов и операционных систем до специализированного программного обеспечения и отраслевых решений. Ассортимент магазина составляет более 8600 позиций от более чем 900 поставщиков!
Компания «Софткей-Украина» - это, прежде всего, команда профессионалов, высокий уровень компетенций которых подтверждают квалификационные сертификаты. Компания имеет статусы: Gold Partner Microsoft, Microsoft Cloud Accelerate (Office 365, Azure), Gold Partner Adobe, онлайн дистрибьютор Kaspersky Lab, сертифицированый партнер ESET, DrWeb Enterprise partner, Kerio preferred partner, Agnitum Premium Distributor, ABBYY Authorized Reseller, 1С:Франчайзи и др.
www.softkey.uaКомментарии: 0 | Оставить комментарий

Всего 114. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 38 | Следующая cтраница

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте