Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorodской дозор
Регистрация Вход

Ср, 29 марта 2017
10:14

УКР   ENG

GORODСКОЙ ДОЗОР

 

кожушко николай николаевич

председатель детской организации Допоможемо Детям

Правозащитник Кожушко Николай :"Пока одни подонки рубят лес ,такие как Анатолий Жирко,Сергей Синчук,порядочные люди берегут природу и сажают новый лес" .
26.03.2017 12:55

Правозащитник Кожушко Николай: "Пока одни подонки рубят лес ,такие как Анатолий Жирко,Сергей Синчук,порядочные люди берегут природу и сажают новый лес" .
Сегодня активом детей организации"ДОДГО "Правозахисна Спілка "Допоможемо Дітям" высадили 100 сосен в лесу Обуховка Днепропетровского района Днепропетровской области .Подарил саженцы крымской сосны Руденко Игорь Иванович,для восстановления уничтоженного варварами леса.Печально ,что руководитель лесного хозяйства Валерий Величко,Григорий Думинский ,Приходько,Романенко,Зидра стоят на страже бандитов и корупционеров .24 марта 2017года депутаты Днепропетровского областного совета запретили решениям сессии рубать лес в Днепропетровской области


Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Кожушко Н Дитячій правник Миколо Кожушко : Майдан не закінчен....
29.12.2016 13:10Дніпропетровська влада міста та області, яка зайшла до владних кабінетів, завдяки Революції Гідності, то б то Майдану, просто надурила простих майданівців та їх командирів, - так заявляє головний ініціатор місцевого Майдану у Дніпрі, Миколо Кожушко.

І що побуджає Вас так вважати пане Микола – А все дуже легко, от наприклад нам добре жилося під час узурпації влади в країні та на місцях Партією Регіонів, та її кримінальних ватажків?Та мабуть ні, але ж зараз нам ще гірше, і у всьому ! О том і мова, що ми побороли один злочинний режим, владу не взяли до своїх рук, чим скористалися , ще більш підступні та жорстокі злодії. Пам’ятаєте, як виславлявся свій час канцлер Пруссії – Бісмарк? Що Ви маєте на увазі? Його вислів про революції, а саме : «Революції готують генії, роблять романтики, а її плодами користуються пройдисвіти ".» Десь так близько д тексту великого політика нової історії Європи.

Бачу Микола Миколайович, що за виглядом простого, щирого українця, Ви до того ж філософ європейських поглядів? Не перебільшуйте, я звичайна людина, з важкою долею, яка пройшла обидві Майдани, і яка залишилася вкрай незадоволеним тим, що сталося в підсумку. А в підсумку народ не став краще жити, швидко припинилася і марна свобода. То б то богаті і по далі багатіють, бідні подалі бідніють, а так не повинно бути.

А чого ж так сталося пан Микола? Дуже просто, народ використували, і все. Зараз нам кажуть, що у всьому винуваті майданів ці, у дорогих ліках, їжі, високих тарифах то що.

Хіба це не так? Ні не так, взяти наприклад дві речі, фармацевтику і тарифи. В нас що, змінилися прізвища олігархів, які стоять за цими компаніями, та ні! Що наша вода, наш український газ та електрика стали мати більше собівартість? Ні! Ті ж ненажери, лише з іншого політичного табору, використали ситуацію, народний протест, та зімітував вільні вибори, прийшли до влади, та зробили собі райські кущі у країні жебраків.

Ви що, вважаєте, що вибори Президента 2014 року і парламентські з міськими 2015 року сфальшовані??? Не напряму, але ж так! Олігархи, які контролюють всі крупні ЗМІ країни, самі, або опосередковано, надавали можливість піару або собі, або власним нукерам, що в підсумку дало те, що ми маємо…все як казав Бісмарк – «Революції готують генії, роблять романтики, а її плодами користуються пройдисвіти».

В Дніпрі ситуація мабуть така ж, з депутатським корпусом та чиновниками, ті які начебто нові? А хто це не бачить? З кого починався Майдан Дніпра, пам’ятаєте? З прізвищ Кожушко,Романенко, Шулик,Сокоринський, Таратушка,Кравченко,Руденко,Проданець, Пісаревскій та інших. Всі працьовиті люди, з освітою, патріотично налаштовані, і де вони затребувані? Хто дав їм достатній час, кошти, то б то можливості для агітації? А хто прийшов до влади, тори категорії людей…

А ось тут цікаве, і які ж? Перші так званні майданні пріліпали, які прибігли на наш Майдан вже після перемоги над режимом Януковича і Партії Регіонів, наприклад Бородін, Войтов, Лупандін, Погосян, Глядчишин, Мішалов, Краснов інші ; це і ті які періодично відвідували Майдан, від назначалися, що вони з нами,але не ризикували зайвий раз, та не частили на наших заходах, і як потім ми дізналися, це були представники олігархічних кланів, які і зайняли більшу частину хлібних посад, наприклад Олійник, , Філатов, Денисенко, Купрій та інші ; і треті, це запасна лава, не дуже засвічених людей Партії Регіонів, які дуже потрібні новій владі,так як знають своє місце і професійно крадуть, для себе та нових господарів, наприклад Резніченко, Нестеренко, Крупський, Зарецькій та інші. Як то так….

Як то сумно, в чому вихід для суспільства? Потрібен новий Майдан, з обов’язковим кроком, по стовідсоткової заміні старих кадрів, в усіх радах, Президентському палаці, Кабінеті Міністрів, всіх обласних, міських, районних,сільських представництвах влади, і не требо вірити про неіснуючий професіоналізм так званої старої гвардії, її не було і немає, це хитра зграя людожерів Українського народу. І прикладів вдосталь, Чехія,Польща,країни Прибалтики, і зачистили всіх, і люди живуть вільно і заможно,і головне давно…

З Ваших слів, Ви революційно налаштований активний і дуже сміливий громадській діяч, але ж Ви позиціонуєте себе, як дитячого правника, керівника відомої громадської організації «Допоможемо дітям», як це поєднується? А це дуже просто, як що ми бажаємо кращого нашим дітям, то ми повинні зробити всі умови, політичні,економічні, соціальні для європейських умов нормального розвитку дитини в нашому суспільстві, бо це і є запорука щастя дитини та розквіту країни! На цьому прощаюся з Вами, всім веселого Нового року і Різдва, хай щастить…

Інтерв’ю брав , журналіст Віктор Фандєєв

Відповідав на питання, дитячий правник, громадський діяч, Микола Кожушко

М.Дніпро, 29 грудня 2016 року

Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Що відбулося на нараді у голови Дніпропетровської ОДА В.М.Резніченко по питанню захисту дітей
11.11.2016 15:26

gricay7 листопада 2016 року відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань сімейної, ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації

в якому взяли участь члени Координаційної ради з питань сімейної, ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації, Радник Голови ДніпроОДА Ірина Грицай, члени обласної міжвідомчої супервізійної групи по роботі з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, представники громадських організацій, спеціаліст з питань гуманітарного реагування Фонду народонаселення ООН по Дніпропетровській та Запорізькій областях.


На засіданні Координаційній ради були розглянуті та обговорені питання планування та проведення заходів з підготовки щорічної Всеукраїнської акції ”16 днів проти насильства“.
План заходів насичений.

На данному засіданні, правозахисник Микола Кожушко запропонував наступні дії:

Пропозиція щодо співпраці
gricay2Щоз органами влади і громадськими організаціями у напрямку захисту прав дітей та іншими представниками незахищених верств населення
На сьогодні, у зв’язку з останніми подіями, Дніпропетровська область фактично являється найбільшою областю в Україні. В області проживає велика кількість внутрішньо переміщених осіб,сімей з дітьми з зони АТО, сімей з дітьми демобілізованих, а також сімей з дітьми загиблих захисників України, які потребують своєчасної комплексної допомоги у вирішені їх проблем. У зв’язку з економічним становищем в Україні спостерігається зубожіння населення, як по всій Україні, так і в Дніпропетровській області. Стрімко зростає кількістьосіб, сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, малозабезпечених сімей, серед яких багато багатодітних, де батьки не в змозі забезпечити дітей самим необхідним, у тому числі повноцінним харчуванням, сезонним одягом та взуттям.
В області гострим залишається питання захисту прав дітей з обмеженими можливостями, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, про що свідчать непоодинокі випадки порушених кримінальних справ. Своєчасно не надається допомога особам із числа дітей-сиріт та дітям позбавлених батьківського піклування, поза увагою територіальних органів влади залишається проблема забезпечення їх соціальним житлом.
З метою недопущення соціальної напруги серед незахищених верств населення, контролю над ситуацією та підвищення ефективності роботи у відповідному напрямку пропоную наступне:
1. Керівництву області:
- Посилити контроль у напрямку забезпечення соціальним житлом осіб із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
- Забезпечити роботу обласної міжвідомчої супервізійної групи по роботі з сім`ями, які опинилися в складних життєвих обставинах;
- Затвердити перелік питань, які будуть розглядатися на виїзних засіданнях вищезазначеної групи, графік виїздів на листопад –грудень 2016 року та 2017 рік. Пропоную в графік виїздів на листопад –грудень 2016 року включити Апостолівський, Дніпропетровський та Софіївський райони Дніпропетровської області, графік на 2017 рік затвердити до 01 січня 2017 року.
- Посилити контроль у даному напрямку на територіях області, забезпечити ефективну роботу комісій з захисту прав дітей та комісій/координаційних рад по роботі з особами та сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах при територіальних органах влади. Забезпечити проведення засідань не рідше ніж раз на місяць під головуванням не нижче ніж заступника голови, який відповідає за даний напрямок діяльності.
- Забезпечити ефективне вирішення проблем представників цільової групи та їх соціальний супровід на територіях, у тому числі в об’єднаних територіальних громадах. В межах обласної міжвідомчої супервізійної групи здійснювати оцінку діяльності комісій та якості надання соціальних послуг та соціального супроводу осіб і сімей, які опинилися в складних життєвих.В рамках виїздів провести робочі наради на територіях щодо підвищення ефективності роботи та усунення виявлених недоліків.
- Результати проведених виїзних засідань заслуховувати на Координаційній раді з питань сімейної та ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при Дніпропетровській обласній державній адміністрації з залученням керівників територіальних адміністративних одиниць.
- У разі виявлення суттєвих недоліків у роботі або порушення Закону України «Про захист прав дітей» на територіях вжити дієвих заходів адміністративного впливу та забезпечити притягнення посадових осіб до відповідальності в межах діючого законодавства.
- Забезпечити публічне висвітлення, зокрема на сайті облдержадміністрації,діяльності Координаційної ради з питань сімейної та ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при Дніпропетровській обласній державній адміністрації та результатів проведених виїзних засідань обласної міжвідомчої супервізійної групи по роботі з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.
- Не допустити скорочення штатів, як на обласному, так і на місцевих рівнях, працівників служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,так як кількість дітей, осіб і сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах в області стрімко зростає.
- Для запобігання корупції під час призначення на посаду директора Дніпропетровського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інших підрозділів соціальної сфери, які не є державними службовцями, затвердити та оприлюднити порядок призначення на вищезазначені посадиі вимоги до кандидатур шляхом розміщення відповідних документів на сайті Дніпропетровської обласної адміністрації. До складу комісій, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади керівників установ обласного рівня обов’язково вводити представників громадських організацій, які працюють у відповідному напрямку, зокрема Всеукраїнську дитячу правозахисну спілку «Допоможемо дітям» та ГО «Евромайдан -Дніпро». Обов’язковою вимогою під час призначення на вищезазначені посади повинно бути проходження кандидатами люстрації в обласному люстраційному комітеті, та люстраційному комітеті при Міністерстві Юстиції України.
- Забезпечити щорічне проведення, починаючи з 2016 року, громадських слухань з питань: захисту прав дітей,збереження їх житла та майна, стану справ у забезпеченні соціальним житлом відповідно до потреб; якості надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводуосіб та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
- Забезпечити щорічне проведення обласного конкурсу серед дітей із незахищених верств населення інтелектуальної спортивної гри «Крокс»;
- Забезпечити впровадження в навчальних закладах області пілотного проекту «Шкільний дитячий омбуцмен» з використанням досвіду Вінницької області;
- Забезпечити інформування дітей шкільного віку Дніпропетровської області про роботу гарячої лінії «Якщо ображають дитину» шляхом розміщення відповідних оголошень в закладах освіти Дніпропетровської області (056)370-48-19) для своєчасного реагування з боку державних установ на порушення прав дітей. Моніторинг виконання цього пунктуздійснювати в межах виїзних засідань обласної міжвідомчої супервізійної групи по роботі з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.
- Забезпечити щоквартальний вихід дитячої газети «Допоможемо дітям» з метою інформування дітей про їх права та можливі шляхи вирішення їх потреб, популяризації міжнародної конвенції ООН про права дитини.
2. Керівникам державних установ та громадських організацій, що працюють з дітьми з обмеженими можливостями, дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування, дітьми, особами та сім`ями, які опинилися в складних життєвих обставинах мобілізувати наявні ресурси, забезпечити своєчасне виявлення та вжиття заходів щодо вирішення проблем незахищених верств населення.
Про результати прийнятих рішень прошу офіційно мене повідомити в межах чинного законодавства.
Сподіваюсь на об’єднання зусиль, порозуміння та співпрацю.

Прес-служба ДОДГО "Правозахисна Спілка "Допоможемо Дітям"

Комментарии: 0 | Оставить комментарий

Всего 53. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 18 | Следующая cтраница

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте