Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Блог
Регистрация Вход

Пн, 18 июня 2018
16:42

УКР   ENG

БЛОГИ

 

Mira Vognu


10 января 2017, 15:26

1,7 млн грн. за м’ясо від Криворізького відділу освіти

Відділ освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради провів конкурс щодо закупівлі яловичини. У конкурсі взяли участь два ФОП, які постійно конкурують у державних закупівлях. Є підозри, що ці підприємці перебувають у змові.
Між начальником відділу освіти та ФОП Кравченко Світлана Вікторівна 10 січня було укладено договір на поставку 17 900 кг м’яса. Відповідно до договору, кг м’яса коштує 95 грн, що перевищує ринкову ціну яловичини. (Додаток 1, 2,3) Відповідно значну суму було переплачено замовником.
До того ж перемогу у конкурсі отримало підприємство, яке запропонувала на 268 тис грн. дорожчу ціну. (Додаток 4) Цікавим є факт відмови від участі у конкурсі ФОП Шиян Катерина Володимирівна. Конкурсна комісія визнала пропозицію ФОП задовільною, проте сам учасник не подав документи у відповідний термін. (Додаток 5)
Детальніше вивчення діяльності двох ФОП показало, що підприємці часто конкурують між собою на конкурсах державних закупівель. Зокрема, не відбулись дві закупівлі, які планувалось провести на Криворіжчині. Учасників конкурсу було дискваліфіковано, через відсутність спеціалістів. (Додаток 6,7) Але ще цікавішим є факт того, що працівник ФОП Кравченко має медичну книжку видану ФОП Шиян. Також ціна за кг відповідно до цих двох конкурсів вища у ФОП Шиян, а у досліджуваному тендер вищу ціну пропонує ФОП Кравченко.
Сподіваємось, подальші спостереження за діяльністю цих ФОП дозволять зробити чіткі висновки щодо їх доброчесності. 


Последний раз редактировалось: 10.01.2017 15:26
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте