Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр-Днепропетровск » Афиша
Регистрация Вход

пн, 27 марта 2017
19:29
УКР   ENG
План концертів Будинку органної та камерної музики на березень

План концертів Будинку органної та камерної музики на березень

Вокальная музыка, Классическая музыка

 

03.03,
пт.,
18:00

«Музичний вечір в італійському стилі»
Солісти: заслужений артист України Надія Юрійчук (орган), Тетяна  Улькіна (сопрано), Ольга Кутакова (скрипка), Сергій  Біленко (ф-но), Олександр Білоусов (ф-но), Сергій Міледін (худ.слово).
У програмі музика італійських композиторів

 

04.03,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти: заслужений артист України Надія Юрійчук (орган),
Сергій Міледін (худ.слово), Олена Гамова (худ.слово),  Тетяна Улькіна (сопрано), ансамбль акапельного співу «ORFEUS», дует акордеоністів «Монте-Карло», Галина Охотнік (сопрано),
Ольга Кутакова (скрипка), Ольга Зернаєва (флейта), Олександр Білоусов (ф-но), Вадим Клименко (скрипка).

 

04.03,
сб.,
18:00

«Сучасна музика в Древньому Храмі»
Солісти: народний артист України  Андрій Бабич (тенор), Ксенія Бєлікова (орган), Зінаїда Чепа (сопрано),  дует акордеоністів “Монте-Карло”, Ольга Зернаєва (флейта), Галина Охотнік (сопрано), Олександр Благодарний (баритон), Ірина Осенєва (скрипка), Світлана Новак (вокал, бандура), Богдан Коваль  (ф-но), Анастасія  Боначова (музикознавець).
    У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Ф. Шопена, А. П’яццолли, М. Скорика.

 

05.03,
нд.,
11:00

«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти: Анна Лаппо (орган), Ольга Зернаєва (флейта), Вадим Жаворонков (акордеон), Галина Охотнік (сопрано),   Марина Петренко (альт), Ірина Осенєва (скрипка), Ярослав Гнезділов (ф-но), Олександр Білоусов (ф-но),   з  інтерактивом «Професора Ноткіна» (С. Міледін), Олена Гамова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, М. Римського-Корсакова, М. Римського-Корсакова

 

05.03,
нд.,
15:00

Сольний концерт Галини Охотнік
«Почуй мелодію її душі»
За участі заслуженого артиста України Надії Юрійчук (орган), Ірини Осенєвої (скрипка), Олени Келер (ф-но), Ярослава Гнезділова (ф-но), Олександра Благодарного (баритон). Олена Гамова (музикознавець).
У програмі музика: Я. Степового, М. Лисенка,Л. Ревуцького, С. Гулака-Артемовського, Б. Лятошинського,  М. Жербіна, К.Стеценка, В.Мельйо, Е.Каніо, Д.Капуа, П. Бенчіні.

 

08.03,
ср.,
15:00

До Міжнародного жіночого дня
Святковий концерт «Букет мелодій»
Солісти: народний артист України Андрій  Бабич (тенор), заслужений артист України Надія Юрійчук (орган),
Зінаїда Чепа (сопрано), дует акордеоністів «Монте-Карло», Ксенія  Бєлікова (вокал), Олександр  Благодарний (баритон), Галина  Охотнік (сопрано),   Ольга  Зернаєва (флейта), Богдан Коваль (ф-но), Ярослав Гнезділов (ф-но), Сергій Міледін (худ.слово), Олена Гамова (худ.слово)

 

10.03,
пт.,
18:00

«В тональності весни»
Солісти: заслужений артист України Надія Юрійчук (орган), Тетяна Улькіна (сопрано), Ірина Осенєва (скрипка), Тарас Скрипніков (кларнет), Світлана Новак (вокал, бандура), Богдан Коваль (ф-но), струнний квартет “Гармонія” під керівництвом Людмили Семенової.  Художнє слово — Сергій Міледін.
У програмі музика: Й.С. Баха, Л. ван Бетховена, Ф. Шопена, С. Рахманінова.

 

11.03,
сб.,
15:00

«Быть Женщиной…»
Солісти: Інна Радіновська (поетеса), Ксенія Бєлікова (орган), Олександр Благодарний (баритон), заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон), Тетяна Улькіна (сопрано), Ірина Осенєва (скрипка),     Тарас Скрипніков (кларнет), Ярослав Гнезділов (ф-но), Олена Гамова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, С. Франка, Ш.М. Видора.

11.03,
сб.,
18:00

«Шедеври органної музики»
Солісти: заслужений артист України Надія Юрійчук (орган), Сергій Міледін (худ.слово).
У програмі  музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, С. Франка, Ш.М. Відора

 

12.03,
нд.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
з інтерактивом розучування колискової
Солісти: Анна Лаппо (орган), заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),  Тетяна Улькіна (сопрано), Тарас Скрипніков (кларнет), Ірина Осенєва (скрипка),  Світлана Новак (вокал, бандура),  Марина Петренко (альт), Сергій Біленко (ф-но), Олена Келер (ф-но), Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Т. Альбіноні, С. Рахманінова.

 

12.03,
нд.
15:00

Творчий вечір Ярослава Гнезділова
«Класичний діалог»
За участі: камерного оркестру  «Дивертисмент», диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник, Галини Охотнік (сопрано), Ольги Зернаєвої (флейта), Олександра Благодарного (баритон), Костянтина Цацина (скрипка), Сергія Міледіна (худ.слово).
У програмі музика С. Рахманінова, І. Кальмана, Л. Бернстайна, Ф. Ліста, Й. Брамса, М. Скорика.

 

17.03,
пт.,
18:00

«Французька симфонія»
Соліст Алан Саттон (орган). Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі музика: А. Гільмана, Л. В’єрна, Ж. Алена, Ш.М. Відора.

 

18.03,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти: народний артист України Андрій Бабич (тенор), Ксенія Бєлікова (орган, вокал),  Тетяна Улькіна (сопрано), Галина Охотнік (сопрано),  Олександр Благодарний (баритон),
Тимур Парулава (тенор), дует акордеоністів «Монте-Карло», ансамбль акапель ного співу «ORFEUS», салонний оркестр  «Рапсодія» Вадима Жаворонкова, Зінаїда Чепа (сопрано),    Ольга Зернаєва (флейта),  Ярослав Гнезділов (ф-но), Олександр Білоусов (ф-но), Сергій   Біленко (ф-но),   Олена Гамова (худ.слово), Сергій Міледин (худ.слово).

 

18.03,
сб.,
18:00

«Музичні діаманти Франції»
Солісти: заслужений артист України Надія Юрійчук (орган),  Ольга Кутакова (скрипка),   Олександр Білоусов (ф-но), Сергій Міледін (худ.слово)
У програмі музика: С. Франка, Ш.М. Відора, К. Сен-Санса.

 

19.03,
нд.,
12:00

З циклу абонементних концертів
«Під склепінням великих тих соборів, звучить орган, прославлений у віках»
«Домський Собор» (м. Рига, Латвія)
Солісти: Анна Лаппо (орган), Олександр Благодарний (баритон),
заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
Тарас Скрипніков (кларнет), Галина Охотнік (сопрано), Ірина Осенєва(скрипка), Марина Петренко (альт),  Олена Келер  (ф-но), Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Й. Штрауса, С. Рахманінова, Дж. Пуччіні.

 

19.03,
нд.,
15:00

До 100-річчя Української революції
«Живе наш рід, якого не скорити»
Солісти: народний артист України Андрій Бабич (тенор), заслужений артист України Надія Юрійчук (орган), Галина Охотнік (сопрано), Тетяна Улькіна (сопрано), Ірина Осенєва (скрипка), Олександр Благодарний (баритон), Ольга Зернаєва (флейта), дует акордеоністів “Монте-Карло”, Богдан Коваль (ф-но), Сергій Біленко (ф-но).  Художнє слово — Сергій Міледін

24.03,
пт.,
18:00

«Сповідуюсь музикою»
Соліст Алан Саттон (орган). Музикознавець — Анастасія Боначова.
    У програмі музика: Й.С. Баха, Д. Букстехуде, Й. Пахельбеля, Й. Райнбергера, Ф. Мендельсона.

 

25.03,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт
«Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти: заслужений артист України Надія Юрійчук (орган), 
салонний оркестр «Рапсодія» Вадима Жаворонкова, дует акордеоністів «Монте-Карло», Олександр Благодарний (баритон), Тетяна Улькіна (сопрано), Галина Охотнік (сопрано), Ольга Зернаєва (флейта), Ольга Кутакова (скрипка), Олександр Білоусов (ф-но), Сергій  Біленко  (ф-но), Ярослав Гнезділов (ф-но), Олена Келер (ф-но), ансамбль акапельного співу «ORFEUS», Марія Лоленко (балет),  Олена Гамова (худ.слово), Сергій Міледин (худ.слово).

 

25.03,
сб.,
18:00

«Органний розмай»
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Богдан Коваль (орган), 
Ярослав Гнезділов (орган), Олена Гамова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, Д. Букстехуде, Й. Райнбергера.

 

26.03,
нд.,
12:00

“Музика лікує” з циклу «Музична терапія»
Солісти: Анна Лаппо (орган), Ірина Осенєва (скрипка),  Тетяна Улькіна (сопрано), Світлана  Новак (вокал, бандура), Тарас  Скрипніков (кларнет),  Олександр  Благодарний (тенор),дует акордеоністів “Монте-Карло”, Ярослав Гнезділов (ф-но), Олександр Білоусов (ф-но), Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса,  Ф. Пуленка.

 

26.03,
нд.,
15:00

До Дня національної гвардії України
Сольний концерт Ольги Зернаєвої
«Моя симфонія любові Україні»
За участі Ксенії Бєлікової (орган), Світлани Новак (вокал, бандура), Олени Келер (ф-но), Олександра Білоусова (ф-но),  Олена Гамова (музикознавець).
У програмі музика: М. Вербицького, М. Скорика, В. Губаренка, М. Кармінського, О. Герасименко, М. Лисенка, Ж. Колодуб, І. Шамо, С. Вілки.

31.03,
пт.,
18:00

«Музика на «Біс»
Солісти: народний артист України  Андрій Бабич (тенор),
Зінаїда Чепа (сопрано),  дует акордеоністів “Монте-Карло”, Ольга Зернаєва (флейта), Галина Охотнік (сопрано), Олександр Благодарний (баритон), Світлана Новак (вокал, бандура), Богдан Коваль  (ф-но), Олена Гамова (музикознавець).


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66 тел.: 056-374-05-52, 056-374-16-55 (концертный отдел), 097-589-35-76 (дежурный)
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте