Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

сб, 24 февраля 2018
08:15
УКР   ENG
План концертів Будинку органної та камерної музики на лютий

План концертів Будинку органної та камерної музики на лютий

Вокальная музыка, Классическая музыка

02.02,
пт.,
18:00

«Пейзажі музичних епох»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Олександр Благодарний (баритон, ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет).

                          У програмі музика: А. Вівальді, Й.С. Баха, К. Сен-Санса, Ф. Шуберта, Й. Пахельбеля

03.02,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Парулава (тенор),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • ансамбль акапель ного співу «ORFEUS»,
  • салонний оркестр  «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • Зінаїда Чепа (сопрано), 
  • Ольга Зернаєва (флейта),  
  • Сергій Біленко (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),  
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

03.02,
сб.,
17:00

«Музика небес»
Соліст: Ксенія Бєлікова (орган), Олена Гамова (музикознавець).
  У програмі музика: Й. Баха, Й. Пахельбеля, Ф. Мендельсона

04.02,
нд.,
11:00

Абонементний концерт для самих маленьких
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Лев Келер (альт),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, Г. Міллера.

04.02,
нд.,
15:00

«Саксофон &…»
Солісти:

  • Анна Степанова (саксофон, м. Одеса)
  • Заслужена артистка України, головна органістка Надія Юрійчук (орган),
  • Ду Ханфон (саксофон, Китайська Народна Республіка,)
  • камерний оркестр  «Дивертисмент»,
  • диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Р. Маріно, Б. Марчелло, Т. Йошимацу.

09.02,
пт.,
18:00

«Музичні перлини»

  • Струнний квартет “Гармонія” під керівництвом Людмили Семенової,
  • Анна Лаппо (орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: С. Франка, А. П’яццоли, Г.Ф. Генделя.

10.02,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово), 
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка).

10.02,
сб.,
17:00

    «Інструментальний альянс»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Зернаєва Ольга (флейта),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: А. Вівальді, Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Т. Альбіноні, Ж. Ібера, Р. Шумана

11.02,
нд.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Галина  Охотнік (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Лев Келер (альт),
  • Елена Келер (ф-но),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Анастасія  Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, Г. Міллера.

11.02,
нд.
15:00

«В діапозоні Й.С. Баха і сучасності» із циклу концертів “Бесіда голосу та флейти”
Солісти:

  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Валерія Басюк (орган),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Тетяна Грицан (ф-но),
  • Ольга Антощук (сопрано),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Г. Форе, К. Сен-Санса, Ш.М. Відор, Л. Буланже, Р. Шумана, М. Скорика

14.02,
ср.
18:00

Концерт До Дня Закоханих «Симфонія кохання»
Солісти:

  • Пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Інна Радіновська (поетеса),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Олександр Благодарний (баритон).

Ведучі концерту: Антон Чернета та Олена Квятковська. 
У програмі класична музика та сучасні хіти.

16.02,
пт.,
18:00

«Імперія Органу». Органна музика Голандії  XVII - XX вік.
Соліст: Вероніка Струк (орган, м. Одеса), Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Я.П. Свелінка, Й. Скаутена, Л. Андріссена.

17.02,
сб.,
15:00

«Улюблена класика». Концерт № 2 К. Сен-Санса.
Камерний оркестр «Дивертисмент», диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник,
Солісти:

  • Наталя Поліщук (ф-но),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олена Гамова (музикознавець).

17.02,
сб.,
17:00

«Сучасна музика в древньому храмі»
Солісти: 

  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,  
  • Валерія Басюк (орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,  
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Галіна Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ірина Осенєва (скрипка). 

Ведуча концерту: Тетяна Бабич.
Для поціновувачів різножанрової музики.

18.02,
нд.,
12:00

З циклу концертів «Під склепіннями великих тих соборів, звучить Орган, прославлений у віках».
«Домський Собор» (м. Рига, Латвія)
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Лев Келер (альт),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет), 
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса,Ф. Ліста.

18.02,
нд.,
15:00

Музика німецьких та австрійських композиторів. “Від бароко до романтизму”
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Лев Келер (альт),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Інна Міжура (ф-но),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, Р. Шумана, Й. Брамса

20.02.
вт.
18:00

Концерт до дня Героїв Небесної Сотні «Партитура душі»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Ольга Зернаєва (флейта), 
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ігора Іванов (ф-но),
  • Олена Квятковська (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Наіра Арзуманян (скрипка).

 Ведучі концерту: Тетяна Бабич та Антон Чернета
Для поціновувачів різножанрової музики.

23.02,
пт.,
18:00

«Барочний оркестр Органу»
Соліст: Ксенія Бєлікова (орган), Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Д. Букстехуде, Г. Генделя

24.02,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт
«Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган), 
  • салонний оркестр «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер  (ф-но),
  • Сергій Біленко (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Марія Лоленко (балет),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

24.02,
сб.,
17:00

Музика німецьких майстрів від М. Брунса до Д. Букстехуде
Соліст: Алан Саттон (орган), Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: М. Брунса, Й.С. Баха, Д. Букстехуде.

25.02,
нд.,
12:00

Музика лікує” з циклу концертів «Музична терапія»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, Ф. Ліста.

25.02,
нд.,
15:00

«Світ у музичних шедеврах»
Солісти:

  • заслужена артиста України, головна органістка, Надія Юрійчук (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Тетяна Улькіна (сопрано)
  • , Сергій Міледин (худ.слово).

У програмі  музика Франції та Італії: Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Н. Паганіні, А. Вівальді,
Л. В'ерна, С. Франка, Ш.Гуно.


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66 тел.: 067-998-62-52, 097-589-35-76 (дежурный)
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте