Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вт, 24 октября 2017
10:52
УКР   ENG
Bookcrossing. Дитяча книга

Bookcrossing. Дитяча книга

Литература

Остання в сезоні акція обміну книжками та читацьким досвідом відбудеться в Дніпрі 23 вересня. Як і раніше, місцем її проведення став об’єкт Читальна арка на Катеринославському бульварі.

Акція обміну книжками є частиною всесвітнього руху bookcrossing, започаткованого у 2001 році. Цього року командою проекту було проведено 4 заходи, три з яких були тематичними.
Тема вересневого буккросингу – дитяча книга. До участі у ньому запрошуються батьки та діти, а також підлітки та дорослі, які готові поділитися творами, що допомагали їм дорослішати.

Дитяча спрямованість заходу де є випадковою. За результатами щомісячного опитування серед відвідувачів та симпатиків акції, для одного із трьох респондентів дитяча книга є предметом, яким хочеться поділитися. У правомірності тези переконалися і волонтери акції: з 2016 року жодний обмін не обійшовся без книг про Гаррі Поттера, а благодійники закуповують для фонду Читальної арки саме українську дитячу книгу. Втім, тематика акції – лише побажання до учасників. Будь-яка книга на буккросигу є бажаною: як показує досвід, навіть екзотичні видання знаходять вдячних читачів.

Під час акції учасникам буде надана лист-анкета до майбутнього читача. З її допомогою кожен зможе поділитися враженнями про принесений твір, розказати про свої читацькі вподобання та залишити контактні дані. На згадку про участь в заході відвідувачі отримають колекційні стікери.

За перебігом акції Bookcrossing. Дитяча книга пильнують волонтери. Зокрема вони гарантують безпеку книги – твори оздоблюються стікерами «Не для продажу», залишене після акції зберігається до наступного заходу, про який буде повідомлено на сторінці Bookcrossing біля Читальної арки.

Подія на facebook
Реєстрація учасників

Про об’єкт Читальна арка.

Скульптура у вигляді шафи для книг та лави для читання споруджена на Катеринославському бульварі у грудні 2015 року. Об’єкт позначає міжнародну зону обміну книжками в Дніпрі. Автори проекту – Валерій та Катерина Кузнєцови. Меценат проекту – Влада Брусіловська.

 
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте