Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 18 июня 2018
16:32
УКР   ENG
Мій ляльковий світ

Мій ляльковий світ

У приміщенні Дніпровського Будинку мистецтв продовжується експонування персональної виставки майстра Національної спілки майстрів народного мистецтва України Людмили Корж «Мій ляльковий світ». На виставці представлені зразки тематичних та традиційних українських ляльок, пейзажні замальовки та фото.

Виставка буде експонуватись до 20 червня.

Корж Людмила народилась у Львівській області у сім’ї лікарів. Після закінчення фізико-математичної школи в місті Харкові отримала фах інженера-фізика в Харківському політехнічному інституті. Працювала інженером-конструктором, але її уподобанням були слов’янські традиції та народне мистецтво України.

З 2012 року проживає у Дніпрі. До зацікавлень майстрині відноситься історія етнографічної ляльки. Бере активну участь у виставковій діяльності: роботи Людмили Корж експонувались на виставках у Харкові («Історія новорічної іграшки»), Львові («Етнолялька», «Ляльковий світ»), Києві («Київська казка»). У 2011 році стала учасницею Першого Всеукраїнського конкурсу на кращу традиційну народну ляльку (виставка відбулась у музеї Івана Гончара, Київ).

З 2012 року – член об’єднання майстрів народного мистецтва Будинку мистецтв, а з 2013 року – народний майстер Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Бере активну участь у виставках Будинку мистецтв: «Різдвяна казка», «Мистецькі атрибути Великодніх свят», «Народне мистецтво козацького краю» та масових заходах: фестиваль- ярмарок «Петриківський дивоцвіт» та арт-фестиваль «Мистецький квартал». Роботи Людмили Корж з 2013 року виставляються на виставці «Кращий твір року» Національної спілки майстрів народного мистецтва України.   
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте