Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 18 июня 2018
18:21
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Весняний джаз

Весняний джаз

Живопись

11 травня, в 18.00, картинна галерея "TELEGA" запрошує на урочисте відкриття персональної виставки "Весняний джаз" талановитої дніпропетровської художниці Наталії Ятел.

Наталія народилася в 1979 році в місті Дніпро. Отримала широку художню освіту: закінчила Дніпропетровське художнє училище живопису (викладач Афанасьєв В.І), Харківську академію дизайну і мистецтв на кафедрі станкової графіки (викладач Яхин І.І). Брала участь в численних національних і міжнародних виставках. Наталя є лауреатом Тижня мистецтв в Берліні (2011) і тричі лауреатом міжнародної виставки Ukrainian Art Week в Києві і в Санкт-Петербурзі. Вона є учасником міжнародного фестивалю «Messir», в місті Маніса, Туреччина, тут вона була нагороджена Посольством України в Туреччині. Наталія є частим учасником Міжнародного пленеру, а саме - VENKOV-2012 в Чеській Республіці. Багато робіт Наталії знаходяться в приватних колекціях США, Норвегії, Японії, Ізраїлю, Туреччини, Португалії, України та Росії. Крім художнього профілю, Наталія також викладає уроки приватного живопису дітям і дорослим в Києві і Дніпрі, ілюструє книги і журнали.

Всіх шанувальників мистецтва та бажаючих познайомитися з творчістю і майстерністю Наталії Ятел будемо раді бачити у нас у гостях!

Виставка відкрита з 11 травня по 11 червня.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте