Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 25 июня 2018
00:58
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Виставка

Виставка "ТЕТ-А-ТЕТ" Ігоря Зайцева

Живопись

В середу, 29 березня, в 18.00, картинна галерея "TELEGA" запрошує на урочисте відкриття персональної виставки "ТЕТ-А-ТЕТ" талановитого дніпропетровського художника Ігоря Зайцева.

Зайцев Ігор Анатолійович народився в 1964 році у селі Березове. Мар’їнського району, Донецькій області.

З 1987 року мешкає у Дніпрі. Працює в Академії митної служби України. Є керівником студії образотворчого мистецтва “Палітра” УМСФ. Працює в техніці олійного живопису, в жанрі "Пейзаж", "Натюрморт", "Портрет". Навчався у Народного художника України Магро Петра Івановича. Є випускником “Літньої школи” 2012 року Російської Академії мистецтв, Санкт- Петербурзький державний академічний інститут живопису, скульптури та архітектури імені І. Ю. Рєпіна.

Ігор Зайцев – автор багатьох персональних виставок, учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Лауреат міжнародної виставки в Київі "Ukrainian Art Week-2013".

Всіх шанувальників мистецтва та бажаючих познайомитися з творчістю і майстерністю Ігоря Зайцева будемо раді бачити у нас у гостях!

Виставка відкрита з 29 березня по 30 квітня.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте